Tatry Słowackie 2-10 lipca 2016

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
Vision

Postautor: Vision » 2016-07-31, 10:31

Szczerze mówiąc myślałem o tym, ale nie wiem czy to w ogóle wykonane było. ;) W tych butach język jest zszyty tak z resztą, że zamiast 12 dziurek, trzeba by było zrobić ich 24, osobne w osobne w języku i osobne tam gdzie były haczyki. W dodatku trzeba by było tam dołożyć jakieś metalowe oczka, żeby się to nie strzępiło. W samym bucie dałoby radę, ale w tym języku to już nie bardzo. Do tego straciły by tam na wodoszczelności. Bo przez dziurki ciekła by tam woda. Zresztą tak czy tak za dużo z tym zachodu, łatwiej wynieść na śmietnik. :-o
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12331
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2016-07-31, 10:39

Ceper, Ty, taki bogacz, rozpustnik, Don Juan Bełchatowa, celebryta, stały bywalec luksusów w górach, podziurkowałbyś swoje rozpadające się buty? Zrobiłbyś to?
Nie wierzę, kurna, nie wierzę.

Raczej bym pomyślał, że jakby Ci but pękł w górach to byś Gopr wzywał, bo by Ci wstyd było iść w pękniętym.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2016-07-31, 17:45

sokół pisze: podziurkowałbyś swoje rozpadające się buty? Zrobiłbyś to?
Co to są rozpadające buty? Do każdej dziurki podchodzę ze starannością i z odpowiedniej strony.
sokół pisze:jakby Ci but pękł w górach to byś Gopr wzywał, bo by Ci wstyd było iść w pękniętym
GOPR/TOPR jest do innych zadań. Pęknąć to może dętka lub coś w rozmiarze europejskim. Jeśli jadę samochodem w góry, to w nim mam zapasową parę. W pozostałych przypadkach radzę sobie sam (jakiś zestaw naprawczy mam) lub telefon do żony, godzina i po problemie. I tak mam problem z dutkami...
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości