Witamy na nowej wersji forum. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, wyślij maila na gbg@gorybezgranic.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
INFORMACJE O NOWYM FORUM
RELACJA CZERWCA
ZDJĘCIE CZERWCA

Jedna historia trzech siwych chu..w

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9554
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2020-09-22, 09:01

Twarzy nie widać :lol
laynn

Postautor: laynn » 2020-09-22, 09:07

sprocket73, :ok :D
laynn

Postautor: laynn » 2020-09-22, 09:08

sokół pisze:ja tam do tej grupy nie należę

też nie należę do tej grupy ;)
sokół pisze:Niestety, to była tańsza wersja z Kambodży (kupił ją okazyjnie) i nie zadziałała.

Słabizna. Widać, że zza granicy... :P
laynn

Postautor: laynn » 2020-09-22, 09:14

sprocket73 pisze:ta laska z parkingu jest ogólnie mówiąc

Dziwne było to, że ta laska obok miała wc bezpłatne, gdzie mogła się przebrać bez problemu.
A tak to była pośmiewiskiem, bo i Słowacy stojący za nami też ja pokazywali.
Dziwne.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9554
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2020-09-22, 09:25

laynn pisze:
sprocket73 pisze:ta laska z parkingu jest ogólnie mówiąc

Dziwne było to, że ta laska obok miała wc bezpłatne, gdzie mogła się przebrać bez problemu.
A tak to była pośmiewiskiem, bo i Słowacy stojący za nami też ja pokazywali.
Dziwne.


Co ciekawsze, ci dwaj słowacy co z nią byli poszli obaj do kibla, bo ich mijałem.
Gór Ski
Posty: 484
Rejestracja: 2018-05-08, 11:14
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Gór Ski » 2020-09-22, 11:20

laynn pisze:Dziwne było to, że ta laska obok miała wc bezpłatne, gdzie mogła się przebrać bez problemu.
A tak to była pośmiewiskiem, bo i Słowacy stojący za nami też ja pokazywali.
Dziwne.


Robienie zdjęcia w tym przypadku i udostępnianie jest również mało subtelne w stylu Super Expresu , ciekawe jakby waszym Kobietom ktoś zrobił zrobił podobne zdjęcie i wrzucił to sieci ?
laynn

Postautor: laynn » 2020-09-22, 11:41

Gór Ski, masz rację. Dlatego ja nie robiłem jej zdjęć.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9554
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2020-09-22, 11:58

Gór Ski pisze:
laynn pisze:Dziwne było to, że ta laska obok miała wc bezpłatne, gdzie mogła się przebrać bez problemu.
A tak to była pośmiewiskiem, bo i Słowacy stojący za nami też ja pokazywali.
Dziwne.


Robienie zdjęcia w tym przypadku i udostępnianie jest również mało subtelne w stylu Super Expresu , ciekawe jakby waszym Kobietom ktoś zrobił zrobił podobne zdjęcie i wrzucił to sieci ?


Masz absolutnie rację, ale jak zawsze kij ma dwa końce ...
Moja żonę jest normalna i porządna, nie rozbiera się na środku parkingu pełnego ludzi, tym bardziej że toaleta była 10 metrów od niej :-/
Ament.
Wrzucanie tego na FB nie było konieczne ...
laynn

Postautor: laynn » 2020-09-22, 12:00

Adrian pisze:Wrzucanie tego na FB nie było konieczne ...

No cóż lajki są najważniejsze :-/
Vision

Postautor: Vision » 2020-09-22, 12:16

Mnie tam jakoś to nie rusza. Normalne zdjęcie, lepsze niż tysiące się powtarzające turystów w klapkach czy japonkach. ;) Na plaży czy basenie takich pełno. :DD

Ale przecież na FB nikt chyba nie wrzucił, przynajmniej ja nie widziałem, poza sokołem w getrach. :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
laynn

Postautor: laynn » 2020-09-22, 12:22

sokół, dzięki.
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 5961
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2020-09-22, 16:58

chyba trzeba kupić nowe ledżinsy :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9554
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2020-09-22, 17:39

Widzę oprócz ledzinsów również gołą głowę, maszynka poszła w ruch, czyli jednak tak lepiej ;)

Zacne zdjecie, te mgły w tym roku ci wyjątkowo sprzyjały.
Ostatnio zmieniony 2020-09-22, 17:40 przez Adrian, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12272
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2020-09-22, 20:53

Gór Ski pisze:Robienie zdjęcia w tym przypadku i udostępnianie jest również mało subtelne w stylu Super Expresu , ciekawe jakby waszym Kobietom ktoś zrobił zrobił podobne zdjęcie i wrzucił to sieci ?


Gór Ski - zupełnie nie rozumiem, o co się sraczkujesz. Poważnie. Czy z tego zdjęcia, które wrzuciłem, jesteś w stanie cokolwiek wyciągnąć oprócz samej komicznej dość sytuacji? Nie widać ani tablicy rejestracyjnej samochodu, ani twarzy kobiety - ba, na upartego nawet nie możesz być pewnym, ze to kobieta!
Wierz mi, że gdyby była jakakolwiek szansa, że ktoś może zostać rozpoznany, to zdjęcie zachowałbym dla siebie. Ale tutaj nie widać, kto to. Chodzi o ujęcie sytuacji.

Czyż nie mam racji?


laynn pisze:Gór Ski, masz rację


Adrian pisze:Masz absolutnie rację



O Wy obłudnicy... :) Jeden się śmiał za szybą :lol , a drugi sam wskazał mi tą dziewczynę, bo ja akurat robiłem co innego i całej sytuacji nie widziałem... A teraz "Gorski masz rację"? A na miejscu się polewaliście z niej. Czemu wtedy na mnie nie siedliście, że robię jej fotę? :rol Albo bardziej bohatersko, mogliście ją zasłonić własnymi ciałami!


Ja wrzuciłem tą fotę na FB, owszem, na własnym profilu, z zaznaczeniem, że tylko dla znajomych, których za wiele nie mam.
Już usunąłem, dla spokoju...


Życzę Wam więcej dystansu do wszystkiego. I miejcie w końcu swoje zdanie. Od początku do końca.
Ostatnio zmieniony 2020-09-23, 10:04 przez sokół, łącznie zmieniany 4 razy.
laynn

Postautor: laynn » 2020-09-22, 21:15

Ej, to Ty ją pokazałeś, ja poszedłem umyć Twarz, więc daj se siana.
Zamiast usunąć samo zdjęcie, to zafasolowałeś :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości