Odnaleziono wrak ORP "Orzeł"

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-03-13, 07:12

dagomar pisze:jest piękna


Wiem :) Widziałem z góry, z Jaworowego Szczytu i z Lodowego Szczytu. Teraz czas żebym z niej zobaczył Jaworowy Szczyt i Lodowy Szczyt :D Ale wszystko przede mną. Jestem młodym, dopiero poznającym teren, "podróżnikiem".

Na drugim zdjęciu to Lodowy ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
dagomar
Posty: 1273
Rejestracja: 2013-08-15, 21:40
Lokalizacja: z nizin
Kontakt:

Postautor: dagomar » 2015-03-13, 08:49

tak, podrózniku, z Jaworowej Przełęczy, musiałeś widzieć, ja miałem to szczęście, że idąc tą doliną chyba 4 razy miałem zawsze ładną pogodę, w tym raz idąc pod górę nawet niemiłosierny duszny upał, a zarówno Jaworowy Potok, jak i butelkowana woda za szybko się skończyły. Raz szliśmy z Roztoki do Terinki z plecakami na tygodniowy pobyt - a że wcześniej szliśmy ze Smokowca do Roztoki przez Rysy, więc miesiąc później leczyłem pozrywane achillesy, miałem być zresztą pięty raz, ale pani filanc na Szerokiej nam nie pozwoliła.. fajna dolina i z historią :)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14536
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-03-13, 08:56

dagomar pisze:ale pani filanc na Szerokiej nam nie pozwoliła..


Co do Szerokiej Doliny i Szerokiej Jaworzyńskiej to : jeden atak serca, jeden wyżeł, jeden człowiek, jeden ( chyba ) niedźwiedź i jeden wiatrołom. Wystarczy :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2894
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2015-03-18, 17:45

Dobromił pisze:Co do Szerokiej Doliny

To bardzo ciekawa dolina.
Kto nie będzie czujny, temu żmije na nogi będą wskakiwać.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości