Witamy na nowej wersji forum. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, wyślij maila na gbg@gorybezgranic.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
INFORMACJE O NOWYM FORUM
RELACJA CZERWCA
ZDJĘCIE CZERWCA

(Odkopane) Biało, bielej, najbielej

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

(Odkopane) Biało, bielej, najbielej

Postautor: nes_ska » 2013-10-13, 21:54

"Pójdźmy dziś na spacer, na przechadzkę w stylu retro..", a więc wspominkowy mini-wypadzik tatrzańsko-zimowy;).

Obrazek

Wyruszyłyśmy z dziewczynami z Kuźnic na Halę Kondratową. Widoki niezastąpione, ja nie mogłam przestać się zachwycać. Zima w Tatrach już z Dolin wygląda niesamowicie.

Obrazek
Obrazek

Po dojściu do schroniska miałyśmy chwilę zawahania. Nie byłyśmy pewne, czy to jest dobry pomysł, żeby iść dalej. Sprawdzałyśmy jeszcze stronę TOPRu, stopień zagrożenia lawinowego. Podręczyłyśmy parę osób.

Obrazek

Dostałyśmy „złotą radę”;). Była to oferta napicia się piwa na odwagę w schronisku na Hali, ale stwierdziłyśmy, że być może urosłybyśmy w odwagę, ale mogłybyśmy znacznie stracić na stabilności – pomysł porzucony (a właściwie odłożony na „po powrocie” :-P).
Ostatecznie stwierdziłyśmy, że idziemy – jest piękna pogoda, nie będziemy żałować;) Pogoda piękna była – było biało, błętkitne niebo, trochę chmurek, parę osób na szlaku, chciało się iść :)

Obrazek
Obrazek

Gdy doszłyśmy na Kopę Kondracką, zrobiło się trochę bielej. :P W zasadzie chwilami nie było widać nic, oprócz paru metrów drogi przed nami ;-). Znowu chwila zawahania – znów przejaśnienia – dobra, idziemy. ;) W związku z tym, że ścieżka na Czerwone była w ogóle nie wydeptana, zdecydowałyśmy się iść na Kasprowy, tak jak parę innych osób.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oczywiście moje ślimacze tempo dało się we znaki, więc wiele osób nas wyprzedziło :D Widoki miałyśmy różne ;)

Obrazek
Obrazek

Kiedy doszłyśmy na Kasprowy, było najbielej ;), aleee… uwaga, uwaga – było mnóstwo ludzi! (którzy wyjechali kolejką! I byli tacy piękni! Wymuskani! W kozaczkach! Z futerkiem!:P W przeciwieństwie do nas, brzydkich i rozczochranych :P).

Obrazek
Obrazek

Zjechałyśmy kolejką, ponieważ mgła nie ustępowała :). Później stwierdziłyśmy, że jesteśmy psycho- i mogłyśmy się wrócić, kiedy zaczęła się mgła, ale cieszyłyśmy się bardzo z tej „naszej zimy”;) Po powrocie do mieszkania jak zwykle otworzyłyśmy piwko i relaksowałyśmy się (już nie jak zwykle) przy jakimś katastroficznym filmie:-P
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez nes_ska, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12272
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2013-10-13, 22:32

Śniegu mało, to można było ryzykować ten odcinek KK - Kasprowy. Ładne zdjęcia. :D
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2013-10-14, 07:27

nes_ska pisze:"Pójdźmy dziś na spacer, na przechadzkę w stylu retro.."

"...Chyba wisi coś w powietrzu. Może to eksploduje metro?..."
Kolejka nie eksplodowała? Spontan bardzo sympatyczny, warunki śniegowe fajne na taką akcję.

PS. Widzimy się 7 grudnia na Strachach w Studio :)?
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10915
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-10-14, 07:50

Nie wiem czy przypadkiem czy celowo ale przyjemne zdjęcia cykasz, z pomysłem na ujęcie :ok
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14483
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2013-10-14, 07:51

sokół pisze:Śniegu mało, to można było ryzykować ten odcinek KK - Kasprowy.


"Te co skaczą i fruwają,
na Goryczkową Czubę zapraszają".
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2013-10-14, 22:45

bton1 pisze:PS. Widzimy się 7 grudnia na Strachach w Studio :) ?


;) Nie jestem pewna. Wcześniej jest jeszcze mój ukochany Jelonek, Brown i parę innych koncertów, więc na razie nic na pewno :)

Piotrek pisze:Nie wiem czy przypadkiem


Przypadkiem ;)
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
Vision

Postautor: Vision » 2013-10-15, 16:20

No ładnie, ja tam lubię zimowa mgła, to moje ulubione zjawisko. :-o No ale też fajnie się Wam tam coś odsłaniało co jakiś czas.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości