Straňanské sedlo - o pewnym wschodzie słońca

Relacje z gór całego świata, niepasujące do pozostałych działów.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3486
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Straňanské sedlo - o pewnym wschodzie słońca

Postautor: Wiolcia » 2019-06-17, 17:34

Dawałam już jakiś czas temu relację z jesiennego wypadu na Veterný vrch z Wielkiego Lipnika. Kończąc wycieczkę po Magurze Spiskiej, zeszliśmy na Straňanské sedlo (Korbalowa Przełęcz), które oddziela Magurę od Pienin. Tak nam się spodobało to miejsce (w relacji z Veternego vrchu na końcu są zdjęcia z tej przełęczy), że przyjechaliśmy tam na noc. A skoro spaliśmy w górach, to zmobilizowałam się i wstałam na wschód. Trochę zdjęć z tego wschodu, który zmieniał się bardzo szybko, w relacji pod zdjęciem.

Obrazek

Zdjęcia: http://www.kuzniapodrozy.pl/strananske- ... cz-wschod/
Ostatnio zmieniony 2019-06-17, 17:48 przez Wiolcia, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-06-17, 22:01

Robią wrażenie. O dziwo najbardziej podobają mi się nie tyle ujęcia gór, co z drogi :)
marekw
Posty: 3860
Rejestracja: 2014-06-18, 18:04
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Postautor: marekw » 2019-06-18, 09:31

Dla takiego wschodu warto ganiać w mokrej trawie nawet po kolana :) Narobiłaś mi smak tymi zdjęciami i pewnikiem niedługo zaliczę taki wschodzik,ale będę go chciał połączyć z zachodem.Pewnie nawet na Babiej.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3486
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2019-06-20, 15:49

Piotrek pisze:O dziwo najbardziej podobają mi się nie tyle ujęcia gór, co z drogi :)

Mnie też. Nie przeszkadza mi w ogóle ta droga, a nawet czasem pomaga w zdjęciach.

marekw pisze:Dla takiego wschodu warto ganiać w mokrej trawie nawet po kolana :) Narobiłaś mi smak tymi zdjęciami i pewnikiem niedługo zaliczę taki wschodzik,ale będę go chciał połączyć z zachodem.Pewnie nawet na Babiej.

Powodzenia w każdym razie. Wschód i zachód za jednym zamachem to już trudniej.
Wrzuć coś, jak już będziesz po.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości