Wyhorlat

Relacje z gór całego świata, niepasujące do pozostałych działów.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3488
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Wyhorlat

Postautor: Wiolcia » 2013-12-04, 22:25

Post Juliusa i odpowiedź Lucyny skłoniły mnie do zamieszczenia tej fotorelacji z wiosennego, majówkowego wyjazdu. Pewnie części jest już znana, bo wrzucałam ją w sieć, ale może niektórym się przyda przy planowaniu wyjazdu.

Obrazek

https://picasaweb.google.com/1148021165 ... rSM-NK1WQ#
Awatar użytkownika
Julius
Posty: 136
Rejestracja: 2013-10-24, 20:59
Lokalizacja: Tam gdzie góry

Postautor: Julius » 2013-12-05, 10:10

Wiolcia pisze:skłoniły mnie do zamieszczenia tej fotorelacji z wiosennego, majówkowego wyjazdu.

Wiolcia, Twoja fotorelacja upewniła mnie, że te górki trzeba spenetrować, tym bardziej, że Vyhorlat wydaje się tajemniczy, taki niedostępny, trudny do poznania i bezludny.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-12-05, 20:59

No tak, pamiętam tą relację, bo interesujące tereny, ładne góry i... irytujące zdjęcia przy ładnej pogodzie podczas gdy mnie w tą majówkę dolało nie raz :dev6
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3488
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2013-12-05, 21:09

Julius pisze:
Wiolcia pisze:skłoniły mnie do zamieszczenia tej fotorelacji z wiosennego, majówkowego wyjazdu.

Wiolcia, Twoja fotorelacja upewniła mnie, że te górki trzeba spenetrować, tym bardziej, że Vyhorlat wydaje się tajemniczy, taki niedostępny, trudny do poznania i bezludny.


Fakt. Niektóre szlaki są jeszcze bardzo dzikie i można się nieźle nachaszczować.

Piotrek pisze:No tak, pamiętam tą relację, bo interesujące tereny, ładne góry i... irytujące zdjęcia przy ładnej pogodzie podczas gdy mnie w tą majówkę dolało nie raz :dev6


Taak. Czekałam na piękne zdjęcia ze Spiszu (po relacjach takiego1gościa), a tu deszczowo się trafiło. Nie dziwię się, że może człowieka trafić, jak sobie zaplanuje parodniowy wypad, a pogoda da mu po tyłku.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2013-12-05, 21:36

W Wyhorlacie byłam bardzo dawno temu, ale dobrze ten wyjazd zapamiętałam, bo to była majówka tuż po tym jak był wybuch w Czarnobylu, a na dodatek właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży (co mi specjalnie nie przeszkadzało, w chodzeniu po górach).

Byliśmy tam dużą grupą - przewodnicy z SKPG i bliscy koledzy, dobrane towarzystwo.
Mieliśmy różne fajne przygody, między innymi spaliśmy w takiej wiejskiej świetlicy, która cała była jeszcze udekorowana czerwonymi flagami i jakimiś portretami komunistycznych dostojników m.in. Husaka po 1 maja.
Koledzy jak wypili nieco piwa spacerowali z tymi flagami wokół budynku i śpiewali międzynarodówkę. Aż się dziwię, że nikt nas stamtąd nie wyrzucił.

A góry bardzo mi się podobają, są inne od wszystkich polskich gór, bo mają wulkaniczne pochodzenie, stosunkowo najbardziej przypominają mi słowackie Góry Weporskie.

Czas by sobie było odświeżyć i pojechać tam znowu :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2013-12-05, 21:46

Piotrek pisze:podczas gdy mnie w tą majówkę dolało nie raz :dev6


w Małych Karpatach też było słonecznie :D
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2013-12-05, 21:51

Ja akurat w ostatnią majówkę pracowałam - pilotowałam grupę z zachodniego końca Polski - byłam m.in. we Lwowie i w Bieszczadach. Ale pogoda była "ciężka" - niby ciepło ale bez ładnej widoczności i tak sennie.
A w ostatni dzień na Roztoczu złapała nas potężna burza.
Ostatnio zmieniony 2013-12-05, 21:52 przez Basia Z., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-12-06, 08:22

Pudelek pisze:
Piotrek pisze:podczas gdy mnie w tą majówkę dolało nie raz :dev6


w Małych Karpatach też było słonecznie :D


I tą relację też pamiętam.
Maj nie był miesiącem w którym mogłem spokojnie przeglądać relacje z jego początku :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości