Alpy. Szwajcaria, moje nowe miejsce na ziemi.

Relacje z gór całego świata, niepasujące do pozostałych działów.
chilli
Posty: 2
Rejestracja: 2014-11-12, 13:37

Alpy. Szwajcaria, moje nowe miejsce na ziemi.

Postautor: chilli » 2014-11-12, 13:57

witam serdecznie, oto moje relacja z wyprawy w Alpy. wschodnia Szwajcaria, widok ze szczytu Chaserrugg na którym rozpościera się wspaniała panorama, z 3 km szlakiem, człowiek czuje się jak to mawiają na dachu świata, mimo że wysokość nie jest aż tak imponująca, przedstawiam region Toggenburg ze szczytu Chaserrugg 2262m. najpotężniejszy z siedmiu szczytów Churfirsten, oraz widok na jez.Walensee w dole, piękny region... pozdrawiam serdecznie i dziękuje za przyjecie do grupy:).

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-11-14, 08:55 przez chilli, łącznie zmieniany 4 razy.
Vision

Postautor: Vision » 2014-11-13, 18:35

Niezłe zdjęcia. Alpy też niezłe, chciałoby się tam móc częściej jeździć.

chilli pisze:dziękuje za przyjecie do grupy:)


Nie ma za co. Tutaj każdy sam się wprasza i sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... ;)
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2014-11-13, 19:29

Zdjęcia niezłe, to prawda ;) Szkoda, że tak mało informacji do tych zdjęć, ale przynajmniej można nacieszyć oczy ;)
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
chilli
Posty: 2
Rejestracja: 2014-11-12, 13:37

Postautor: chilli » 2014-11-14, 08:48

Dziękuje, miło że się podoba:) nie jestem najlepsza w pisaniu relacji, ale postaram się następnym razem uwzględnić więcej informacji na temat wyprawy. Mieszkam w Szwajcarii od 3 miesięcy i mam marzenie, by ją przeczesać wzdłuż i wszerz, skoro już tu jestem;) i oczywiście jeśli mi czas na to pozwoli:) W góry zabieram zawsze syna, którego próbuje zarazić pasją, nie zawsze mogę pieszo wdrapywać się na sam szczyt, zależy od trudności, długości trasy, oraz chęci mojego małoletniego, czasem jestem skazana na wyciąg, nad czym ubolewam, bo nie ma nic wspanialszego jak dojść na górę o własnych nogach. pozdrawiam
Vision

Postautor: Vision » 2014-11-14, 15:34

chilli pisze:Mieszkam w Szwajcarii od 3 miesięcy i mam marzenie, by ją przeczesać wzdłuż i wszerz, skoro już tu jestem;)


A to fajna sprawa, myślałem, że to jakiś jednorazowy wyjazd był. W takim razie czekamy na więcej zdjęć. :-o
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2014-11-14, 17:22

Vision pisze: okrętem...


"Okręt mój płynie dalej ... "

http://www.youtube.com/watch?v=OVXdDxm8JL4
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości