Witamy na nowej wersji forum. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, wyślij maila na gbg@gorybezgranic.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
INFORMACJE O NOWYM FORUM
RELACJA CZERWCA
ZDJĘCIE CZERWCA

Najszybszy wycof. W Małej Fatrze.

Relacje z gór całego świata, niepasujące do pozostałych działów.
laynn

Postautor: laynn » 2015-07-02, 13:53

Dobromił pisze:Barze Jaworzynka.

W jakiej wycenie? V VI+? :D
bton1 pisze:Podium będzie?

No nawet Palmę Pierwszeństwa Ci wręczę! :)
Krzyś66 pisze:A Ty tak zawsze ze " stoperem po górach "

Nie tylko po górach, tylko zawsze, tzn od jakiś 6lat... :-/
Krzyś66 pisze:A ze słowacką policją ja miałem podobnie jak z naszą , jak człek uprzejmy to robią opust

To pewnie wszędzie jest podobnie. Ja swego czasu pracując jako PH miałem kilka mandatów i tylko raz nie miałem możliwości "negocjacji", reszta zawsze była najniższym wymiarem. Rekord, za grubo ponad setkę (dziś bym stracił prawko) w "terenie" zabudowanym (zakłady, droga szeroka, na 3 tiry późnym popołudniu) bez negocjacji dostałem 50pln bez punktów.


Dobromił pisze:P.s. Fatra na podium !!!

hm???
Co do wycofów, to kilka ich zaliczyłem, choć dla mnie to one bardziej są elementem wycieczek niż porażek.
Krzyś66 pisze:zostało nam około 200m do wierzchołka otuliła nas taka mgła , że widoczność spadła do około 25m

Ja tak miałem na kasprowym, przy takiej widoczności, że nie wiedziałem czy przede mną to mgła, nawias, czy może ścieżka. Wróciłem do Murowańca.

Co do Czeskiej Policji, to dobrze wiedzieć. Za młodego raz byłem z ojcem i on wjechał na zakazie skrętu na parking (zwyczajnie nie zauważył, bo tam była taka choinka ze znaków), wtedy dostaliśmy Pokute na jakieś dzisiejsze 8 złoty. Z "pokuty" mieliśmy niezły ubaw.

Pomoc zacna :D .
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14483
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-07-02, 14:04

laynn pisze:Dobromił napisał/a:
P.s. Fatra na podium !!!

hm???


Byłem w życiu w kilkunastu ( może jednak w kilkudziesięciu ... ? ) pasmach górskich. Mała Fatra jest dla mnie na podium najpiękniejszych.


laynn pisze:W jakiej wycenie? V VI+?


40% +
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2015-07-02, 14:30

Dobromił pisze:Mała Fatra jest dla mnie na podium najpiękniejszych.

Aaa. No ładna jest, choć więcej powiem jak wróce w lepszą pogodę.

Mi chodziło, o wycenę takiego wycofu:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CWVq0wQuC6k[/youtube]

:oku
laynn

Postautor: laynn » 2015-07-09, 21:31

No dostałem od kumpla parę zdjęć siebie :D
Obrazek

Obrazek
Wbrew wszelkim oznakom, pokazuję gest ok a nie środkowego palca :D.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10915
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-07-13, 20:31

Zdjęcie dość poręczne, bo w zależności od okoliczności możesz pokazać je komuś mówiąc, że to wcale nie jest ok :)
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3458
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2015-07-13, 23:06

Jaki tam wycof? Trasa zrobiona, w górach byliście, to się więc liczy, a nie fakt, że jakiejś części szlaku nie udało się przejść. A i tereny ciekawe, nieznane mi, więc tym bardziej przyjemnie pooglądać.
laynn

Postautor: laynn » 2015-07-14, 10:14

Wiolu ja ostatnio mam humor ala Monty P. więc ten wycof to jest napisany z przymrużeniem oka.
Też traktuję tą wycieczkę jako fajną, zrealizowana na tyle by tu wrócić, mnie zachęciło to do powrotu.
Piotrek racja :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości