Debiut w Sulovskich Skałach

Relacje z gór całego świata, niepasujące do pozostałych działów.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14468
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2022-05-20, 09:57

A nie. Przedwojenny piłkarz Koszarawy Żywiec.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9529
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2022-05-20, 11:12

Dobromił pisze:A nie. Przedwojenny piłkarz Koszarawy Żywiec.


O kruca !

Awatar użytkownika
opawski1
Posty: 1058
Rejestracja: 2016-02-21, 09:15
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Postautor: opawski1 » 2022-05-23, 11:19

Widzę bardzo słowacko tu na forum się zrobiło, ja mam też jedną marcową wycieczkę zahaczającą o Słowację, trzeba będzie się sprężyć i ją też tu dorzucić ;)
Ładnie pokazana wycieczka, piękne tereny, a oglądając kolejną relację z Sulovskich Skał regionu o którym jeszcze nie słyszalem przekonujecie, że warto się tam wybrać :)
Najbardziej podoba mi się chyba ten widoczek:
Obrazek

Widać, że zdjęcia są z rawów, lepsze, choć w moim odczuciu, niektóre są za ciemne, ja jednak bardziej rozjaśniam, ale wiadomo to rzecz gustu ;) No obrabianie rawów trwa... u mnie właśnie tak długo, że relacje czasami są po miesiącach... :P Tak mi się chce obrabiać zawsze te zdjęcia, że jak mam czas to idę na rower robić kolejne... ;) Teraz jeszcze sobie zapchałem komputer zdjęciami, no i zamiast siedzieć nad obróbką/relacjami to porządkuje, przenoszę, usuwam to co nie potrzebne.
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9529
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2022-05-23, 13:44

Jedź nie zastanawiaj się dłużej :)

Ciężko było robić foty, przy takim świetle i była w powietrzu taka mgiełka, żeby się jej pozbyć przy obróbce musiałem trochę czarować i efekt nie do końca taki jak bym chciał.

A niektóre zdjęcia specjalnie zrobiłem bardzo ciemne, jak kwiatek, czy drabinka.
Ostatnio zmieniony 2022-05-23, 14:25 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.