Szczawnicki suplement

Relacje z Pienin, Gór Świętokrzyskich i innych polskich gór...
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 5936
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Szczawnicki suplement

Postautor: Sebastian » 2021-03-09, 20:39

Uff, uporałem się z relacjami z wakacji w Szczawnicy i z tygodnia w Bieszczadach, potem było kilka jesiennych wycieczek i kapitalna, obfitująca w wyprawy zima - popełniłem w ciągu 5 miesięcy 25 interesujących, mam nadzieję, wpisów. Jeszcze została mi do przygotowania relacja z październikowej wycieczki na Mogielicę i Jasień, ale tymczasem chciałbym wrzucić zdjęcia z trzech szczawnickich wrześniowych dni. Nie są to relacje wycieczkowe sensu stricte, ale myślę, że szkoda by było trzymać te zdjęcia w szafie.

DZIEŃ PIERWSZY

Po wycieczce na Radziejową miałem dzień odpoczynku, a że pogoda dopisała, to szkoda było zupełnie nic nie robić, Pojechałem autem na zachód słońca na Przełęcz Pod Tokarnią.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

DZIEŃ DRUGI

To był również dzień odpoczynku po ostatniej szczawnickiej wycieczce na Prehybę. Czułem już te dwa tygodnie w nogach, ale z przyjemnością przejechałem się na rowerze wzdłuż Grajcarka i do Leśnicy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

DZIEŃ TRZECI

Jak byłem na Prehybie, Sokół mnie zapraszał na grupowy wyjazd w słowackie Tatry, na pamiętną wyprawę trzech siwych chujów. Ponieważ tego dnia wracaliśmy do Krakowa, nie dało rady dołączyć do Sokoła, Adriana i Laynna. Po drodze wstąpiliśmy na Wdżar, tam próbowałem łączyć się telepatycznie z nimi, ale nie wyszło. Za to widoki były fajne, chmury wyjątkowo dopisały, a drogą krośnicką jechał wyścig kolarski.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9529
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2021-03-09, 20:47

Zdecydowanie źle by było trzymać te zdjęcia w szafie!
Piękne słońce i barwy, no i znowu trafiłeś jakiś ślub, Roberta tam nie było ;)

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2021-03-09, 21:16

Fajne te post scriptum do głównych relacji ze Szczawnicy! I ta pogoda.... jak zwykle ładna.

marekw
Posty: 3748
Rejestracja: 2014-06-18, 18:04
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Postautor: marekw » 2021-03-09, 21:39

Moje ulubione tereny.