Po Marzenia i z powrotem

Relacje z Pienin, Gór Świętokrzyskich i innych polskich gór...
laynn

Postautor: laynn » 2021-07-28, 08:07

Coldman pisze:ze startem w Agroturystyce Hajstra.

Dla mnie miejsce świetne. A jakie obiady tam mają :)

Awatar użytkownika
Coldman
Posty: 1171
Rejestracja: 2020-05-19, 22:34
Lokalizacja: Wysoczyzna Kaliska

Postautor: Coldman » 2021-08-03, 01:17

Ostatnio dostałem 2 propozycje wyjazdu w góry, no ale powiem Wam, że po tych moich ostatnich wojażach normalnie jakąś niechęć do gór złapałem. Tak jak mnie zawsze ciągło, to teraz nie mam wcale ochoty nigdzie jechać :D
Ciekawy jestem kiedy mi przejdzie. Myślę, żeby gdzieś wyskoczyć w Polską złotą jesień.
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach

laynn

Postautor: laynn » 2021-08-03, 10:13

Czasem przychodzi przesyt. Ja tak mam w wakacje. Temperatura plus chęć odpoczynku, ale mniej aktywnego i ciężko mi się zmobilizować w miesiącach letnich na wycieczki górskie ;)

Awatar użytkownika
opawski1
Posty: 1058
Rejestracja: 2016-02-21, 09:15
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Postautor: opawski1 » 2021-08-06, 20:29

Wyprawa konkretna! Ilość dni, przejechanych, przechodzonych km, przewyższeń robi wrażenie! Szacun! :D
Najlepszy warun miałeś w Tatrach jak te mgły opierały się o granie!

Też robię Diadem i KGP ale czegoś takiego naraz nie chciałby mi się robić na raz :D
Preferuję spokojniejsze chodzenie szczególnie w terenach które poznaje, po to by posiedzieć sobie w schronisku, ostatnio odkrywam też chatki studenckie, po to by poczuć klimat gór, nasycić się widokami, na spokojnie ;) choć dłuższy dystans czasem też lubię sobie walnąć, o np. jutro idę na 60 km :D

Moim zdaniem Diadem Polskich Gór to bardzo ciekawa i fajna odznaka, lepsza niż oklepana KGP. ;) Przy zdobywaniu Diademu tych 80 szczytów naprawdę można poznać dobrze polskie góry. Ja właśnie staram się tak robić, książeczkę mam od kilku lat, szczytów zdobytych z wykazu do tej pory 47, czyli jeszcze sporo przede mną, w tym roku wpadnie pewnie jeszcze kilka bo mam plany jak powędrować na nie ;) Zostały mi właśnie m.in. Tatry, Góry Sanocko-Turczańskie, Beskid Niski, B. Sądecki, czy B. Wyspowy. Zanim to skończę minie pewnie kilka lat :D
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/