Czas na odpoczynek od gór. Wakacje!!!

Relacje pozagórskie ze świata.
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 5934
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2022-08-10, 17:32

Piotrek pisze:Lyann, co by nie mówić o dyskusji na ostatnich stronach, to łącznie masz ich w relacji 5.
Mnie się ledwo druga otwarła :D

Zawsze było wiadomo, że kontrowersje się lepiej sprzedają ;)
To naoczny znak, że forum jeszcze żyje.

laynn

Postautor: laynn » 2022-08-10, 19:50

Piotrek, ale wolałbym jakieś konstruktywne uwagi a nie takie przypierdzielenie się, dla jakiejś głupiej zasady :D

laynn

Postautor: laynn » 2022-08-10, 19:54

A nie, czekaj, ja przecież chciał całowania po tyłku, że tak świetnie urlop spędziłem :lol

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10907
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2022-08-10, 20:08

...i 6 :ryb

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10907
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2022-08-10, 20:11

Sebastian pisze:
Piotrek pisze:Lyann, co by nie mówić o dyskusji na ostatnich stronach, to łącznie masz ich w relacji 5.
Mnie się ledwo druga otwarła :D

Zawsze było wiadomo, że kontrowersje się lepiej sprzedają ;)
To naoczny znak, że forum jeszcze żyje.


Podobnie jak w kioskach Ruchu kiedyś - Skandale schodziły na pniu, a Poznaj Swój Kraj obrastał kurzem. :---/

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14465
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2022-08-12, 13:10

Piotrek pisze:Podobnie jak w kioskach Ruchu kiedyś - Skandale schodziły na pniu, a Poznaj Swój Kraj obrastał kurzem.


To i ja dołożę cegiełkę do podsumowania Piotra :

- kilkanaście zdjęć elementów zabytkowych - OK; to dla mnie zawsze jest najważniejsze w turystyce miejskiej
- przekaz informacji o danych miejscach - OK ale do Pudla daleko; jaki ten Pudel jest ;) to jest ale jednak w tego typu relacjach powinien być wzorem
- tematy bliskie "Trudnym Sprawom" zostawiam bez komentarzy
- z tego co kojarzę to Ty Laynn, w tym roku byłeś w górach może z kilkanaście razy. To od czego Ty chciałeś odpocząć ?

Amen !

Niech żyje turystyka miejska ! Niech żyje turystyka górska ! Niech żyje turystyka mieszana !
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

laynn

Postautor: laynn » 2022-08-12, 15:24

Dobromił pisze:jaki ten Pudel jest to jest ale jednak w tego typu relacjach powinien być wzorem

Ależ ja do jego relacji nie mam nic :) tu się mnie przyczepił jak rzep do psiego ogona :P
Dobromił pisze:To od czego Ty chciałeś odpocząć ?

Patrz
Dobromił pisze:"Trudne Sprawy"

a nowych nie będę pisał ;)
Możesz też zajrzeć do relacji włodarza:
włodarz pisze:A najważniejsza zasada urlopu to: niczego nie muszę, mogę wszystko.


:)

Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14465
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2022-08-14, 14:31

laynn pisze:Ależ ja do jego relacji nie mam nic


Ależ mnie kompletnie nie obchodzi co do jego relacji masz - ja piszę , że że jego relacje "miejsko - historyczne" są wzorcowe.

A jak chciałeś odpocząć od "Trudnych Spraw" to tak nazwij relację. Będzie dramatyczniej.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

laynn

Postautor: laynn » 2022-08-16, 18:51

Dobromił pisze:ja piszę , że że jego relacje "miejsko - historyczne" są wzorcowe

w mojej relacji?
Dobromił pisze:chciałeś odpocząć od "Trudnych Spraw" to tak nazwij relację. Będzie dramatyczniej.

Moja relacja, mój tytuł, moje trudne sprawy. I tak pewna część osób zrozumie co chce.

Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3458
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2022-08-16, 21:01

Wracam po dłuższej nieobecności i oczom nie wierzę, ile postów tu natrzaskane... No fajnie, nigdy nie pomyślałabym, by się wypowiadać na temat czyjegoś urlopu w tak krytyczny sposób. Można mieć różne wizje chodzenia/ wypoczywania i napisać o tym, ale normalnie. A tu tak jakoś nieprzyjemnie się zrobiło... Nie wiem, co tak się niektórzy uczepili tej relacji.

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9519
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2022-08-16, 21:14

Wiolcia pisze:Wracam po dłuższej nieobecności i oczom nie wierzę, ile postów tu natrzaskane... No fajnie, nigdy nie pomyślałabym, by się wypowiadać na temat czyjegoś urlopu w tak krytyczny sposób. Można mieć różne wizje chodzenia/ wypoczywania i napisać o tym, ale normalnie. A tu tak jakoś nieprzyjemnie się zrobiło... Nie wiem, co tak się niektórzy uczepili tej relacji.


Zazdrość ;)

laynn

Postautor: laynn » 2022-08-18, 09:50

Wiolcia, :) - Wiolciu, ja nie mam po prostu humoru ;)
Ale...dziękuje.
Adrian :D