Podsumowanie Basi Z.

Podsumowania sezonu czy jakiegoś okresu aktywności górskiej i nie tylko.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Podsumowanie Basi Z.

Postautor: Basia Z. » 2014-12-22, 15:36

Jak w każdym z ostatnich lat mam zawsze dylemat. Zgłasza mi się do prowadzenia coraz więcej wycieczek i coraz częściej muszę wybierać pomiędzy prowadzeniem w swoim wolnym czasie wycieczki komercyjnej za pieniądze, a własnym wyjazdem ze znajomymi.
Na szczęście dość często udaje się to połączyć i prowadzona prze ze mnie wycieczka jest jednocześnie dla mnie samej ciekawa.
Na razie do potrzeb innych "sprawozdań" policzyłam te wycieczki i wyszło mi w roku 2014 - 23 dni wycieczek komercyjnych w góry (no czasem były to tylko doliny) i 10 dni po miastach.

Oprócz tego już niekomercyjne, za to z bardzo dużą przyjemnością prowadziłam 4 dni po górach ekipę z akcji "Razem na szczyty". Nie mogę odżałować, że akcja już się skończyła, ale może będą jeszcze jakieś wyjazdy. No i na podobnych zasadach prowadziłam dłuższy 4-dniowy wyjazd kursu "Harnasi".

Podsumowania jeszcze nie zamieszczam, gdyż wczoraj wieczorem dowiedziałam się, że właśnie kroi mi się jeszcze jeden krótki wyjazd, tym razem z mężem.
Ostatnio zmieniony 2014-12-24, 08:10 przez Basia Z., łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2820
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2014-12-25, 20:41

Basia Z. pisze:Na razie do potrzeb innych "sprawozdań" policzyłam te wycieczki i wyszło mi w roku 2014 - 23 dni wycieczek komercyjnych w góry (no czasem były to tylko doliny) i 10 dni po miastach.

Masz ,,życie jak w Madrycie". Po górach i nie tylko chodzisz często i ,,gęsto" i jeszcze Ci za to płacą.
Fajna ,,fucha".