Sokoła 2013

Podsumowania sezonu czy jakiegoś okresu aktywności górskiej i nie tylko.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Sokoła 2013

Postautor: sokół » 2013-12-26, 21:53

Rok był raczej z tych kiepskich. Zaczęło się w styczniu, na rocznicowym wyjeździe na Pilsko. Niestety, nikt nie zabłądził, narciarza nie było, pogoda była raczej średnia, a wyjście na wschód słońca to była porażka.

Obrazek

Obrazek

Niemniej, słynna flaga klubowa zawisła..

Obrazek

A potem odbył się turniej skoków w zaspę, przy czym loty były dalekie, tylko z lądowaniem gorzej. Może następnym razem takie zawody będą miały wyższy poziom...

Obrazek


Potem były Tatry, w totalną dupówę, miało być ambitnie, skończyło się siedzeniem w Murowańcu, wjechaniem na Kasprowy...

Obrazek

... i zdobyciem Nosala.

Obrazek

Jakoś w marcu odbyła się wycieczka na Skrzyczne, ale tam też pogoda się potem schrzaniła, skończyło się na Kościelcu, choć miała być i Barania.


Obrazek

Obrazek


Wiosnę witaliśmy na Soszowie i Stożku.

Obrazek

Obrazek


A potem nadszedł czas wyrypy w Ujsołach. Próba przejścia 50 km.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiście nie udało się to większości, ale zabawa była przednia. Dlatego pomysł wrócił jakiś czas potem w Wiśle. Już wtedy mieliśmy czas "po rozłamie".


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tym razem większość uczestników pięćdziesiątkę zaliczyła, choć nie bez trudu.


Wakacyjnie udzielałem się w partiach niższych, ale za to z adeptem turystyki sandałowej.
Najpierw na Klimczoku...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a jakiś czas później na Soszowie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oba te wyjazdy miały dla mnie największą wartość.


Jesiennie polowaliśmy na widoki z Babiej Góry, śpiąc w podszczytowym szałasie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Późną jesienią pojawiło się w końcu światełko w tunelu, więc we dwójkę, pokręciliśmy się na Jagnięcym Szczycie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Potem jeszcze Gorce i pierwszy zlot...

Obrazek

Obrazek


Miało być zakończenie w grudniu, ale praca nie siadła, więc z założenia mocniej zaczniemy od stycznia, choć plany na 2014 mam bardzo ucięte.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10907
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-12-26, 22:14

Nie ilość przecież a jakość, a widokowo patrząc na przegląd zdjęć to było na czym oko zawiesić :-)
I chyba najważniejsze dwie wycieczki z córką, bo pierwsze, bo wspólne i takich właśnie Wam Sokole życzę jak najwięcej :ok

Awatar użytkownika
adrians_osw
Posty: 80
Rejestracja: 2013-09-12, 15:16

Postautor: adrians_osw » 2013-12-27, 14:29

Fajne zdjęcia wybrałeś do podsumowania, kilka naprawdę najwyższych lotów - szczególnie trzecie od dołu mi się podoba :ok

Życzę jak najwięcej gór w przyszłym roku, również z "małą adeptką turystyki sandałowej" :)
Ostatnio zmieniony 2013-12-27, 14:29 przez adrians_osw, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tatrzański urwis
Posty: 1405
Rejestracja: 2013-07-07, 12:17
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Tatrzański urwis » 2013-12-27, 14:30

Na Jagnięcym jeszcze morza chmur nie widziałem a Tobie się udało za co gratki Sokole :ok . Życzę Ci wielu przyszłorocznych wypadów w góry wysokie jak i tych spontanicznych wyjść z córką :) .

Awatar użytkownika
Iva
Posty: 1544
Rejestracja: 2013-09-04, 23:31
Lokalizacja: łódzkie

Postautor: Iva » 2013-12-27, 23:05

sokół pisze:Rok był raczej z tych kiepskich.


Nie wiem jak wyglądały Twoje poprzednie lata, ale wcale nie wygląda to tak kiepsko.
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

Vision

Postautor: Vision » 2013-12-27, 23:08

adrians_osw pisze:Fajne zdjęcia wybrałeś do podsumowania, kilka naprawdę najwyższych lotów - szczególnie trzecie od dołu mi się podoba :ok


E tam głupoty opowiadasz, 3 od dołu choojowe, najwyższych lotów to jest zdecydowanie to. :D

Obrazek

Że ja wcześniej tego nie widziałem. :) Zdjęcie wymiata, bez dwóch zdań, biorę na dysk. :D
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2013-12-27, 23:13

No wary Ci latały w locie jak najlepszym skoczkom!

Vision

Postautor: Vision » 2013-12-27, 23:49

A tak na poważnie, to dla mnie 8 od góry i 3 od dołu wymiata. :-o A cały rok nie taki zły, trochę się jednak tego uzbierało.