Spotykamy się na Potrójnej

Propozycje, zaproszenia i organizacja wspólnych wycieczek i wyjazdów w góry i nie tylko.
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 914
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Spotykamy się na Potrójnej

Postautor: maurycy » 2015-02-24, 19:28

Cześć!!!

27-28-02 spotykamy się, sympatycy górskich wędrówek, w chatce u Ani i Rafała na Potrójnej w Beskidzie Małym. W piątek ok.16 (póżniej oczywiście też, to nie jest sztywny termin) zrobimy ognisko na Potrójnej, a potem w chatce pośpiewamy, pogadamy, pooglądamy zdjęcia (jest możliwość podłączenia się do TV). W sobotę fotografowanie wschodu słońca z Potrójnej (bardzo urokliwe), po śniadanku penetracja Beskidu Małego, ale to już dogadamy się na miejscu :)
Bardzo gorąco wszystkich zapraszamy, miejsca w chatce nie zabraknie, a poznacie ciekawych , pozytywnie zakręconych ludzi :-o

Czekamy na Was, liczymy na jakąś małą forumową reprezentację !!!
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-02-25, 13:07

maurycy pisze:27-28-02 spotykamy się, sympatycy górskich wędrówek, w chatce u Ani i Rafała na Potrójnej w Beskidzie Małym.

maurycy pisze:liczymy na jakąś małą forumową reprezentację !!!
W tym regionie mamy kilku miejscowych forumowiczów, ja mógłbym dotrzeć dopiero w sobotę, by zobaczyć/udokumentować/, jak się bawiło towarzystwo :)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 914
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2015-02-26, 09:35

ceper pisze: W tym regionie mamy kilku miejscowych forumowiczów, ja mógłbym dotrzeć dopiero w sobotę, by zobaczyć/udokumentować/, jak się bawiło towarzystwo :)

Właśnie na tych miejscowych najbardziej liczymy :), a Tobie ceprze żadna kamera nie będzie potrzebna :P
O ile przyjedziesz. Żadnych ekscesów nie przewiduje się, co nie znaczy, że będzie nudno :-o
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-02-26, 10:01

"tobie, ci , wam" pisze się z małej litery, bo pisane "dużą literą" pod moim adresem mnie drażni - na forum panuje równouprawnienie, więc żadnych szacunków i pochlebstw. Nie jest to oficjalne pismo do Jego Ekscelencji/Eminencji, Bogiem nie jestem, zaś chyba nie zalecasz się do mnie (tydzień temu pisałem o tym) :)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8417
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-02-26, 11:12

tak trochę nie na temat, ale... macie spotkanie w piątek, a w sobotę wracacie do domu? trochę dziwne :o-o
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6183
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-02-26, 11:57

ceper pisze:"tobie, ci , wam" pisze się z małej litery, bo pisane "dużą literą" pod moim adresem mnie drażni - na forum panuje równouprawnienie, więc żadnych szacunków i pochlebstw. Nie jest to oficjalne pismo do Jego Ekscelencji/Eminencji, Bogiem nie jestem, zaś chyba nie zalecasz się do mnie (tydzień temu pisałem o tym) :)


przynajmniej masz pewnosc ze mazeno sie do ciebie nie zaleca :lol
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 914
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2015-03-02, 19:35

I już po wypadzie :lol Wstawiam parę fotek z dzisiejszych porannych ostatków :-o
Sorki za słabą jakość zdjęć - wszystkie robione telefonem.

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości