Zlot Beskidoczubów

Propozycje, zaproszenia i organizacja wspólnych wycieczek i wyjazdów w góry i nie tylko.
Awatar użytkownika
angi
Posty: 11
Rejestracja: 2014-10-30, 19:17
Lokalizacja: SJZ

Zlot Beskidoczubów

Postautor: angi » 2020-02-04, 17:41

Czołem Załoga!
Wiem, że tu na forum siedzi spora ekipa z forum Beskidzkiego i forum Beskidu Małego.
Chciałem zaprosić Was na zlot w Beskid Mały do Chatki na Potrójnej (u Ani i Rafała) w terminie 21/22 marca.
Link do wydarzenia na FB:
https://facebook.com/events/s/szukamy-s ... 887/?ti=cl

Miło będzie zobaczyć się po kilku latach. Pozdrawiam angi
Ostatnio zmieniony 2020-02-04, 17:42 przez angi, łącznie zmieniany 1 raz.
"... Lepiej diabłu wlecieć w ramiona
Zwłaszcza gdy diabeł jest piękną dziewczyną
Niż tylko po to pokusę pokonać
Żeby bez lęku iść ciemną doliną ..."

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2020-02-04, 20:10

A to forum beskidu małego jeszcze istnieje? Czy to jakaś inicjatywa spotkania po latach?

Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2020-02-04, 20:20

Na fejsie ludziska piszą o trzeźwości, to nic tam po mnie, chyba że przybędzie Pudel z ekipą... ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8367
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2020-02-04, 22:48

ceper pisze:chyba że przybędzie Pudel z ekipą...

może i bym przybył, ale ile można jeździć do jednej i tej samej chatki ;) Co innego POD Potrójną :) I jeszcze szukać śladów wiosny, jak nie było zimy - nie, zdecydowanie nie to :-o
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2020-02-05, 09:23

Pudelek pisze:może i bym przybył, ale ile można jeździć do jednej i tej samej chatki
Jaka to różnica? Przecież nie przybywa się tu w celu poznania chatki. Trza się czasem poświęcić dla innych. ;)
Podczas przedostatniego pobytu w Chatce na Potrójnej siedzę spokojnie przy stole i trzeźwym wzrokiem rozglądam się dookoła, a tu podniósł się larum. Myślę sobie: pewnie chatkę nawiedził sam papież. Zerkam kątem oka przez zgromadzony tłum i widzę, że to raczej król Romów. Przyglądam się dokładniej, nawet rozumieć ślůnsko godka i widzieć (ekipę) Pudelka w świetnym humorze, chociaż ich deszcz zmoczył po drodze albo to kwestia "zawietrznej" była. Masz prawo tego nie pamiętać. :rol
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Awatar użytkownika
angi
Posty: 11
Rejestracja: 2014-10-30, 19:17
Lokalizacja: SJZ

Postautor: angi » 2020-02-05, 15:35

sokół pisze:A to forum beskidu małego jeszcze istnieje? Czy to jakaś inicjatywa spotkania po latach?

Tak jest to inicjatywa spotkania po latach. Kto chce, może i ma ochotę niech się zjawi.
"... Lepiej diabłu wlecieć w ramiona

Zwłaszcza gdy diabeł jest piękną dziewczyną

Niż tylko po to pokusę pokonać

Żeby bez lęku iść ciemną doliną ..."