Schronisko PTTK na Maciejowej

Beskid Makowski, Wyspowy, Gorce, Beskid Sądecki i Pieniny
laynn

Schronisko PTTK na Maciejowej

Postautor: laynn » 2019-04-14, 21:58

Ostatnio zmieniony 2019-04-16, 11:29 przez laynn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12271
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2019-04-20, 23:42

Majówka 2018 - sporo ludzi, ale jakoś tam to nie przeszkadza aż tak. Fajne otoczenie obiektu. Bardzo dobre jedzenie. Aż szkoda, że nie mają czegoś dla dzieci, w stylu placyku zabaw.


Obrazek

Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2019-04-21, 21:06

Byliśmy wczoraj rodzinnie. Jedzenie bardzo smaczne - konkretnie jajka sadzone, bigos i pomidorowa. Widokowo jest też super, spory plac dookoła. I pomyślałem dokładnie to, co sokół - gdyby tam zrobić kawałek placu zabaw byłoby rewelacyjnie.

Obrazek


Obrazek


Obrazek
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.

Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2019-04-23, 15:18

Byłam tam sporo razy i pewnie będę nieraz. Krótko mówiąc jedno z moich ulubionych schronisk z ładnym widokiem na Tatry, oczywiście w bezchmurny dzień :) Jedzenie bardzo dobre. Uwaga! Nie korzystać z kibli znajdujących się na zewnątrz. Już samo otwarcie drzwi grozi puszczeniem pawia . :lol

Obrazek

Obrazek
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."

Vision

Postautor: Vision » 2019-05-21, 00:47

Kiedyś już tam byłem prawie zimą, przelotem i bardzo mi się podobało. Jedzenie też mi bardzo smakowało. Widoków wtedy, aż takich nie miałem, ale i tak kawałek Tatr było widać. A klimat w środku bardzo mi się podobał. No ale 3 dni temu pobyłem tam trochę dłużej z noclegiem i podobało mi się jeszcze bardziej. W całym obiekcie z piątku na sobotę spały tylko 4 osoby, wszystkie w tym samym pokoju. Tzn. ja, Rafał i jeszcze jakichś dwóch turystów, którzy też osobno przyszli. I jak dla mnie rewelacja. Pokoje bez jakichś większych udogodnień, ale czysto, schludnie i klimatycznie. W toaletach też czysto, mydło i podstawowe rzeczy też były. W kuchni turystycznej też szło coś bez problemu ugotować o każdej porze. :) A widok na Tatry pierwsza klasa, nawet się nie spodziewałem, że stamtąd jest, aż taki widok. Bo za pierwszym razem tylko kawałek było widać, a teraz w całej okazałości. Świetna sprawa też z tą "werandą" z widokiem na Tatry, można sobie śniadanie albo kolację urządzić na świeżym powietrzu przy stole z pięknym widokiem. :-o
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.