Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
laynn

Postautor: laynn » 2019-04-14, 05:54

vidraru, sokół, tak mnie wkurwiliście, że się muszę napić Kurwicy Piotrek, tylko po południu :D
Ostatnio zmieniony 2019-04-14, 05:54 przez laynn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-14, 09:31

sprocket73 pisze:Ceper wyprawia z nią różne rzeczy
A dokładnie to co z nią? ;)
Pytam, bo słusznie zauważyłeś mą przezorność i na początek wystarczy mi za 5 pogan. :ryb

laynn wstał dziś wcześnie, pewnie jedzie po krowę. Krowa jaka jest, każdy widzi.
Obrazek
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-04-14, 20:04

ceper pisze:jeśli dieta okazałałaby skuteczna, to proponuję pogana za każdy stracony kg.


Na początek porzuć pstrąga hodowlanego z frytkami na rzecz lina w śmietanie z warzywami.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-15, 09:55

vidraru pisze:Dobromił mnie wkurwia, bo drze mordę o 1:30 w nocy w naszym mieszkaniu.


Już nigdy Was nie odwiedzę.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Mirek

Postautor: Mirek » 2019-04-15, 10:06

Dobromił pisze:
vidraru pisze:Dobromił mnie wkurwia, bo drze mordę o 1:30 w nocy w naszym mieszkaniu.


Już nigdy Was nie odwiedzę.
Teraz toś mnie wkurwił. :D
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-15, 10:21

W domu też? W duecie z chłopem? W baśniowym świecie są wirtuozami. Trza być wyrozumiałym dla bliźnich, starałem się być nawet miłym. Wieloletnia zaraza przeniknęła w głąb ciała i tylko radykalne metody leczenia okazałyby się skuteczne. :-/
vidraru, bądź wyrozumiała dla nich, pozwól im się wyszaleć, bo los był okrutny, zaś KARMA pośrednio (nie)zależna ode mnie doświadcza ich na co dzień. Niewiele zaznali w życiu radości, zaś pomocną dłoń by ugryźli. Miejscowi rozprzestrzenili się wszędzie, by nie rzec wprost o opanowaniu 90% przestrzeni publicznej. Kosmos jest wolny, bo trza się nieco wznieść. Z góry lepiej widać tę Sodomę i Gomorę otaczającego nas świata. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-15, 10:44

sprocket73 pisze:Dobromił napisał/a:
poproszę o modlitwę za moich współtowarzyszy

Boże, miej w swej opiece turystów w Gorcach. Niech grzanego piwa nie zabraknie dla spragnionych i wyziębionych. AMEN.


Dziękuję, Wielebny Sprockecie.

Wycieczka udała się. Co prawda z widoków mieliśmy tylko ścianę mgły i tablice informacyjne ale nic to. Było sympatycznie. 32 osoby, kilku debiutantów, humor, kultura i poczęstunek herbatą w Gorczańskiej Chacie. Pewno Wy ją znacie od dawna, ja tam byłem pierwszy raz. I bardzo polecam.

Co do debiutantów - to mi.in. były dwie dziewczyny. Pracujące legalnie w Polsce, żyjące od pewnego czasu w mieście Żywiec. Bardzo sympatyczne, widać w nich chęć do turystyki. Białorusinka i Ukrainka. Wydaje mi się, Sokole, że tym opisem odpowiednio wytłumaczyłem Ci dlaczego strasznie drażnią mnie osoby o zapędach nacjonalistycznych. Nie tylko przytoczona przez Ciebie Malgo ale też inni. Np kolega o nicku, którego zapomniałem ( coś z homo w nazwie ). Jak Go cenię za olbrzymią praktyczną wiedzę tatrzańską, to tak Jego poglądy odrzucają mnie na kilometr. I nie zmienię zdania.

Amen.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-04-15, 11:07

Dobromił pisze: drażnią mnie osoby o zapędach nacjonalistycznych.\


Jesteś np. tzw . "antysemitą" ?


Jestem zdziwiony Twoimi poglądami.
Tym bardziej że gdzieś na forum zadeklarowałeś zainteresowanie historią.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-15, 11:25

telefon 110 pisze:Jesteś np. tzw . "antysemitą" ?


Nie, nie jestem.

telefon 110 pisze:Jestem zdziwiony Twoimi poglądami.


Bądź.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-04-15, 11:32

Dobromił pisze:
telefon 110 pisze:Jesteś np. tzw . "antysemitą" ?


Nie, nie jestem.


To zachodzi sprzeczność.

Nie ma większych nacjonalistów niż Izraelici.

A historia się nie skończyła wbrew temu co napisał Fukuyama.
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-15, 12:15

sprocket73 pisze:Problem jest bardziej ogólny. A streściłbym go tak:

1. Rząd mówi, że jest dużo kasy i rozdaje robiąc kolejne programy z plusem.

2. Widząc to rozdawnictwo, ludzie, którzy uważają, że zarabiają za mało nie wytrzymują nerwowo i zaczynają strajkować/protestować.


3. Ponieważ jednym się udało, zjawisko rozprzestrzenia się na kolejne grupy zawodowe. Na nauczycielach się nie skończy.

Więc nie czepiajmy się nauczycieli, bo praca lekka nie jest i powinna być lepiej płatna. Oni teraz po prostu walczą o swoje.


Jedni powinni dobrze zarabiać inni mniej. Sa lepsi i gorsi ale ja od dawna powtarzam sprywatyzować szkodlictwo i problem się skończy. Dokładnie te same problemy funkcjonują w szpitalach państwowych. Nie ma problemów w prywatnych szpitalach i prywatnych szkołach. Wszędzie gdzie coś jest upaństwowione są problemy to już nie jest problem od wczoraj ale ciągnie się latami. Należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto to utrzymywać dalej z pieniędzy podatników bo szkoły państwowe wcale nie wychodzą taniej i efektowniej.

Co do rządu i tych bardziej obecnych to wiadomo że nie chodzi o ludzi a o władzę. Kiłbasa wyborcza działa cóż się im dziwić kiedy sami widzą jakie już jest stępienie umysłowe?

Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony 2019-04-15, 12:16 przez Stanko, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-15, 12:24

telefon 110 pisze:To zachodzi sprzeczność.

Nie ma większych nacjonalistów niż Izraelici.


Możliwe. Obok Polaków. Oba te narody od lat uważają się za Narody Wybrane. Po co ? Nie wiem.

A co do sprzeczności - "antysemita" to dla mnie ktoś o wiele bardziej "niemiły" dla Izraelitów niż ktoś kto dostrzega niepotrzebne zapędy nacjonalistyczne.

Życzę miłego dnia.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-15, 21:06

Nacjonalizm to kultura tradycja historia i nasza tozsamosc jesli nie bylo by nacjonalizmu to pewnie Polska by nie istniała i wielu by sie nie nazywało jak nazywa.Jak inaczej określić postawę kogoś kto oddaje życie za Polskę? Dla mnie to jest nacjonalizm.
Awatar użytkownika
vidraru
Posty: 2504
Rejestracja: 2017-01-27, 18:44
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Postautor: vidraru » 2019-04-15, 23:18

Dobromił pisze:Już nigdy Was nie odwiedzę.

Wiesz, że zawsze jesteś tu mile widziany Dobromile o każdej porze dnia i nocy i każdej porze roku. A jaknie chcesz, to my przyjedziemy do Ciebie i dopiero się wkurwisz.
ceper pisze:vidraru, bądź wyrozumiała dla nich

Teraz to TY się nie wyznałeś na żarcie, jakim był mój post. Reszty komentarza nie podsumuję, bo to jakiś bełkot.
Ostatnio zmieniony 2019-04-15, 23:48 przez vidraru, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2019-04-15, 23:19

Dobromił pisze:Narody Wybrane

"Matka Boska. Królowa Polski. Ona i Jan Paweł II w zupełności Polakom wystarczają. Żaden bóg nie jest w Polsce potrzebny. Monoteizm to zawracanie głowy. My jesteśmy narodem wybranym. Dzieckiem Żydówki i naszego papieża, syna bożego narodowości polskiej." A. Stasiuk :D
in omnia paratus...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości