Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2019-04-15, 23:20

No... i okazało się, że nikogo tu nie wkurwiam...A żona mi mówi co innego... :D :D :D
Ostatnio zmieniony 2019-04-15, 23:21 przez TNT'omek, łącznie zmieniany 1 raz.
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2019-04-15, 23:23

Stanko pisze:Jak inaczej określić postawę kogoś kto oddaje życie za Polskę? Dla mnie to jest nacjonalizm.


Chyba Ci się z patriotyzmem pomyliło, co?
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-15, 23:38

vidraru pisze:Teraz to TY się nie wyznałeś na żarcie
Poznałem, ale jeśli można się pobawić/dołożyć/ i to za free, to hulaj dusza. Adresaci znają się na żartach? :o-o
TNT'omek pisze:okazało się, że nikogo tu nie wkurwiam
Przemilczałem, ale ostatecznie wrzucaj sobie fotki z krańców świata. Obejrzę i pośmieję się, że inni muszą leźć w słońcu i spać pod namiotem, a najciekawsze foty i tak zobaczę w fotelu pijąc zimny sok grapefruitowy.

Nikt poza sokołem nie wspomniał o mnie (z nim tak jest już 8 lat), czuję się niedoceniony.
:zol
Ostatnio zmieniony 2019-04-15, 23:39 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
vidraru
Posty: 2504
Rejestracja: 2017-01-27, 18:44
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Postautor: vidraru » 2019-04-15, 23:46

TNT'omek pisze:No... i okazało się, że nikogo tu nie wkurwiam...

No dobra, wkurwiasz mnie, bo masz za krótkie prelekcje. O. I śpiewać nie umiesz :P :P :P
ceper pisze:Nikt poza sokołem nie wspomniał o mnie

A Ty mnie akurat nie wkurwiasz, jestem ponad to :D Priva jakoś potrafisz napisać jak miły i kulturalny człowiek. A jak już to mnie wkurwia jak nazywasz mnie bielszczanką, którą nie jestem i nigdy nie będę. Może być?
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-16, 01:58

TNT'omek pisze:
Stanko pisze:Jak inaczej określić postawę kogoś kto oddaje życie za Polskę? Dla mnie to jest nacjonalizm.


Chyba Ci się z patriotyzmem pomyliło, co?


To to samo z tym że nacjonalizm dodatkowo uważa własny kraj za ważniejszy od innych.
Dla mnie jest ważniejsza Polska od np Niemiec czy Rosji jak samo jak moja rodzina jest dla mnie na pierwszym miejscu.

Myślę że chodzi tobie o hipernacjonalizm nie mylić z nacjonalizmem. Dla mnie wszystko powinno być z umiarem dawkowane. W każdą stronę można iść za daleko natomiast hipernacjonalizm jest zjawiskiem niezauważalnym w Polsce. w mojej opinii nie widzę tu żadnego problemu.
Podobnie jest z socjalizmem z tym że socjalizm zdecydowanie bardziej ciągnie w stronę komunizmu - totalitaryzmu.
Ostatnio zmieniony 2019-04-16, 02:04 przez Stanko, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-04-16, 06:57

TNT'omek pisze:No... i okazało się, że nikogo tu nie wkurwiam...A żona mi mówi co innego... :D :D :D


:D jestem w takiej samej sytuacji.
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2019-04-16, 07:09

Stanko pisze:To to samo z tym że nacjonalizm dodatkowo uważa własny kraj za ważniejszy od innych.

Nie, to nie jest to samo.
Proponuję najpierw uzupełnić wiedzę (jest powszechnie dostępna), a później zabierać głos, bo myli Ci się kraj z narodem.

Moim prywatnym zdaniem nacjonalizm jest w obecnych czasach zjawiskiem głęboko szkodliwym. Szczególnie w wydaniu rodzimych tytanów intelektu z napisem "Śmierć wrogom Ojczyzny" na koszulkach.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-16, 07:17

Stanko pisze:jesli nie bylo by nacjonalizmu to pewnie Polska by nie istniała


Nacjonalizm to "dziecko" XIX wieku. Wcześniej Polska nie istniała ?

P.s. Co do koszulek to ja poproszę taką z husarzem pod Grunwaldem. Z symbolem ONR - u na tarczy.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2019-04-16, 07:23

O ile zakład, że znalazłby się geniusz gotowy uznać Jagiełłę za polskiego nacjonalistę?
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-16, 07:27

A Jagiellonów za rodowitych Polaków.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2019-04-16, 07:59

Przeciętny Polski skin zna tylko Hitlera, więc przeciętny Polski Nacjonalista wątpię by znał historię lepiej od przeciętnego skina, w sumie dawni skini, to dziś nacjonaliści z koszulkami "patriotycznymi".
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2019-04-16, 08:22

Ostatnio Amerykanie ogłosili, że Pułaski był bardziej kobietą niż mężczyzną. W sumie podejrzewali to od dawna, ale teraz miało to potwierdzić badania DNA.

I teraz te wszystkie skinolki i nacjonalki będą miały problem. Bo taki wielki bohater, a był transpłciowy :lol
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
laynn

Postautor: laynn » 2019-04-16, 08:28

Pudelek pisze:Pułaski był bardziej kobietą niż mężczyzną.

Co tu zrobić z jego koszulką? :lol
choć pytanie, czy do tej grupy dotrze taka informacja? :)
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-04-16, 08:46

Antyfaszyści uaktywnili się ostatnio w necie.
"– Nie wiem o chodzi, ale katedra Notre Dame w Paryżu właśnie się jara. Symbol dominacji państwa i kościoła oraz białej supremacji płonie, niech nikomu nie będzie żal – napisał administrator mającego 3 tys. fanów profilu na Facebooku."
https://nczas.com/2019/04/15/polscy-ant ... otre-dame/
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-16, 08:53

Ta wypowiedź na profilu jest równie przerażająca, debilna, pozbawiona jakiejkolwiek wrażliwości społecznej jak komentarz :

"Jeżeli ktoś miał jakieś wątpliwości, że ci wszyscy lewacy i antyfaszyści są wrogami ludzkości, to powinien własnie się ich pozbyć."

P.s. Francuzi twierdzą, że część zabytków zdołano uratować przed ogniem, mury są w miarę dobrej kondycji, mogło być gorzej. Ale i tak przed Francją kilkadziesiąt lat odbudowy …
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości