Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2019-04-16, 08:59

Spoko, Mateuszek już zapowiedział, że odbudujemy ją wszyscy jako Europejczycy. Rydzyk pewnie od razu zacznie zbiórkę kasy, a Becia poleci oszacować straty. Potem może będzie jeszcze można podesłać jakiegoś Paetza na proboszcza...
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
laynn

Postautor: laynn » 2019-04-16, 09:05

Pudelek pisze:Mateuszek już zapowiedział, że odbudujemy ją

W ramach podziękowań za pomoc w II WŚ :lol
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-16, 09:08

vidraru pisze:Priva jakoś potrafisz napisać jak miły i kulturalny człowiek.
Miły jestem z natury. Oferowałem jeszcze transport? Nie przypominam sobie - zachowam się jak ten ze Ślůnska. ;)
Piotrek pisze:TNT'omek napisał/a:
No... i okazało się, że nikogo tu nie wkurwiam...A żona mi mówi co innego...

jestem w takiej samej sytuacji.
Panowie nie wyrabiacie w alkowie lub finansowo. Kobiety wolą jednak czułości niż pogan, więc mam dywagować dalej? :usmi
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-16, 09:20

Pudelek pisze:Spoko, Mateuszek już zapowiedział, że odbudujemy ją wszyscy jako Europejczycy. Rydzyk pewnie od razu zacznie zbiórkę kasy, a Becia poleci oszacować straty. Potem może będzie jeszcze można podesłać jakiegoś Paetza na proboszcza...


Pudelku, ja wiem jakie Ty masz zdanie o obecnym rządzie, o Rydzyku, itd. Pewno takie jak ja. Ale w tym temacie odpuść. Tu chodzi o wielką stratę dla kultury, historii, dziedzictwa światowego. A PiS nie ma z tym nic wspólnego.

P.s. Sam się bym dołożył do wiarygodnej zbiórki na odbudowę.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-16, 12:12

Prezes pisze:
Stanko pisze:To to samo z tym że nacjonalizm dodatkowo uważa własny kraj za ważniejszy od innych.

Nie, to nie jest to samo.
Proponuję najpierw uzupełnić wiedzę (jest powszechnie dostępna), a później zabierać głos, bo myli Ci się kraj z narodem.

Moim prywatnym zdaniem nacjonalizm jest w obecnych czasach zjawiskiem głęboko szkodliwym. Szczególnie w wydaniu rodzimych tytanów intelektu z napisem "Śmierć wrogom Ojczyzny" na koszulkach.


Mówię o definicji a nie o obecnych czasach czarnej masy tvnu. Więc ty definiujesz nacjonalizm po swojemu :) dziękuje za propozycje ale znam swoje stanowisko w tym temacie.

Śmierć wrogom ojczyzny super patriotyczne i nacjonalistyczne Hasło. Tak samo jak śmierć każdemu nie proszonemu gościowi w moim domu. Śmierć będzie szybka gwarantuje .Bardzo nieszkodliwe dla nas tylko tyle co krew na ścianie ale mamy lateksowe ściany.
Ostatnio zmieniony 2019-04-16, 12:12 przez Stanko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-16, 12:19

Stanko pisze:
Prezes pisze:
Stanko pisze:To to samo z tym że nacjonalizm dodatkowo uważa własny kraj za ważniejszy od innych.

Nie, to nie jest to samo.
Proponuję najpierw uzupełnić wiedzę (jest powszechnie dostępna), a później zabierać głos, bo myli Ci się kraj z narodem.

Moim prywatnym zdaniem nacjonalizm jest w obecnych czasach zjawiskiem głęboko szkodliwym. Szczególnie w wydaniu rodzimych tytanów intelektu z napisem "Śmierć wrogom Ojczyzny" na koszulkach.


Mówię o definicji a nie o obecnych czasach czarnej masy tvnu. Więc ty definiujesz nacjonalizm po swojemu :) dziękuje za propozycje ale znam swoje stanowisko w tym temacie.

Śmierć wrogom ojczyzny super patriotyczne i nacjonalistyczne Hasło. Tak samo jak śmierć każdemu nie proszonemu gościowi w moim domu. Śmierć będzie szybka gwarantuje .Bardzo nieszkodliwe dla nas tylko tyle co krew na ścianie ale mamy lateksowe ściany.


Bardzo ciekawie piszesz. Liczę na Twe kolejne wpisy. Widać mądrość i przemyślenia.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-16, 12:49

Chodzi ci o mnie czy o prezesa?
Dobromił pisze:
Nacjonalizm to "dziecko" XIX wieku. Wcześniej Polska nie istniała ?



Wcześniej była monarchia a teraz jest "demokracja".
Nawet dawniej cechy ludzkie były nacjonalistyczne wspólnotą pochodzenia, języka, historii i kultury.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-16, 12:51

O Ciebie.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-16, 13:00

Dzięki.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-16, 13:03

Nie krępuj się, pisz dalej. Cieszą takie poglądy. Aż warto je sobie zapisać. Skąd jesteś ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-16, 13:07

Nie krępuje się. Dla niektórych Kielce a czasem Stolica ta aktualna.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-16, 13:08

Stanko pisze:Dla niektórych Kielce


Ano tak. Tam u Was od lat wielkie tradycje Nacjonalistyczne. Taki zły zyd to u Was nie za bardzo miał co robić.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-16, 13:18

Nie musisz się obawiać w końcu telefon stronę lub 2 wcześniej ładnie podkreślił u ciebie pewną niespójność poglądową.

Jeśli masz pytania możemy podyskutować ale jeśli coś napiszesz do mnie w stylu twierdzącym " co u mnie" nie znając mnie to nie mamy o czym dyskutować. Najpierw wypadało by się zapytać jak mają się żydzi u nas a później zapytać czy miałby np co robić?

Ale ty widzę już wiesz że nie miałby co robić nawet nie sprawdzając tego.
Proponuje więc wymienić swojego informatora.
Ostatnio zmieniony 2019-04-16, 13:20 przez Stanko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-16, 13:19

Jak mają się Żydzi u nas ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-16, 13:25

Ja z nimi problemu nie mam. Tu gdzie teraz jestem jest ich największe skupisko ale nie specjalnie za bardzo mnie interesują. Polaków też trochę jeździ do Izraela.

Nie odpowiadają mi na pewno Politycy Izraela i popieram Palestynę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości