Słowacja. Wąwozy Małej Fatry, Mały i Wielki Rozsutec

Relacje z gór całego świata, niepasujące do pozostałych działów.
laynn

Postautor: laynn » 2019-07-11, 08:12

panna_aga pisze:będzie post z myślą o Tobie laynn

mm no to czekam na niego ;)
Awatar użytkownika
vidraru
Posty: 2504
Rejestracja: 2017-01-27, 18:44
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Postautor: vidraru » 2019-07-11, 10:35

Aga, fajna relacja, piękne zdjęcia, mam sentyment do Dier (3 razy, w tym zimą - polecam kolce lub raki i ze 3 pary rękawiczek na zmianę i sporo cierpliwości przy obchodzeniu zalodzonych części szlaku :D) a nieocenionym wspomnieniem było zejście po opadach drabinką przez walący centralnie przez nią wodospad z dziewczynką (Czeszką) bojącą się panicznie drabinek i łańcuchów na plecach :D
Awatar użytkownika
panna_aga
Posty: 64
Rejestracja: 2019-05-14, 15:04
Lokalizacja: Ustroń/Cieszyn
Kontakt:

Postautor: panna_aga » 2019-07-11, 21:53

vidraru pisze:Aga, fajna relacja, piękne zdjęcia, mam sentyment do Dier (3 razy, w tym zimą - polecam kolce lub raki i ze 3 pary rękawiczek na zmianę i sporo cierpliwości przy obchodzeniu zalodzonych części szlaku :D) a nieocenionym wspomnieniem było zejście po opadach drabinką przez walący centralnie przez nią wodospad z dziewczynką (Czeszką) bojącą się panicznie drabinek i łańcuchów na plecach :D


Planuję tam wrócić zimą, to z pewnością musi być bajkowe przeżycie. :)
Ach, czasami zastanawiam się, dlaczego ludzie wybierają się na tego typu szlaki, mając lęk wysokości. Wiem, że góry są dla wszystkich, ale... Też miałam podobną sytuację w Słowackim Raju. To porządna lekcja cierpliwości. :D
Awatar użytkownika
vidraru
Posty: 2504
Rejestracja: 2017-01-27, 18:44
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Postautor: vidraru » 2019-07-13, 15:50

Też mam lęk wysokości i postanowiłam kiedyś z nim walczyć właśnie górami, pokonywać własne demony. Działa wiesz :) Czasem nie do końca, ale wtedy nie wolno stracić kontroli i poddać się panice. A o dziwo takie gimnastyki na łańcuchach i drabinkach lubię :D Paradoks jakiś może. Pisz dużo, bo świetnie się Ciebie czyta :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości