Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy społecznościowe

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Vision

Postautor: Vision » 2019-07-28, 18:24

Piotrek pisze:Ale nazywanie tego grupą to sporo na wyrost. i przekłamanie. To jest funkcja która umożliwia włączyć kolejny dział i tyle. Na zasadzie wolnego wyboru każdego użytkownika. Przecież w ogólnym obrazie forum nic nie zniknęło i jest na stronie głównej.

Grupa byłaby wtedy, gdybyśmy kogoś przyjmowali wg. jakichś zasad, na widzi mi się, a nic takiego nie ma miejsca. Wręcz przeciwnie, użytkownik sam wybiera, czy on się podoba adm czy nie


No właśnie, przecież nikt nikogo nie wyrzuci z takiej "grupy", bo coś brzydkiego napisał... ;)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2019-07-28, 18:27

Piotrek pisze:Stąd taki pomysł/test by trochę przymusić do używania tych funkcji i by ludzie zrobili sobie ten odsiew sami.

Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. Sam dobrze Piotrek pamiętasz, bo byłeś modem/adminem na beskidzkim. Ja również. Pół roku moderatorki po czym pełen dostęp do panelu z nadania Keraja. Był tam dział Off-topic? Był! Ludziska się żarli? Żarli się! Było to widoczne publicznie? Było. No ale to forum było w jakiś sposób moderowane. Tu po prostu dla świętegp spokoju zrobiono zamkniętą grupę z tematami i "niewygodnymi" jak również neutralnymi jak życzenia urodzinowe, piwo, muzyka, książki itp.
Vision pisze:Problem w tym, że jakby administracja na prawdę zrobiła z tym porządek, to niestety patrząc obiektywnie musiała by przy okazji, wywalić z forum wielu z tych co sami o ten porządek prosili...

Proszę bardzo. Jestem pierwszy do wywalenia.
Prezes pisze:darkheush napisał/a:
A może po prostu zrobić taj jak z BLP od początku. Po prostu niewidoczne dla niezalogowanych. Tak samo ja SB.

Bardzo dobry pomysł. A przynajmniej moim zdaniem lepszy od obecnego rozwiązania.

Tak. Będę się upierał przy swoim.
Vision

Postautor: Vision » 2019-07-28, 18:36

darkheush pisze:Tu po prostu dla świętegp spokoju zrobiono zamkniętą grupę z tematami i "niewygodnymi" jak również neutralnymi jak życzenia urodzinowe, piwo, muzyka, książki itp.


No nie zamkniętą i to cały czas Ci powtarzamy. Jak do czegoś dostęp ma każdy dobrowolnie, to nie można tego nazwać zamkniętą grupą!

Poza tym Darek, wszystko się da obejść, chcesz mieć dostęp, tylko do urodzin, piwa i muzyki. Dołączasz do grupy, ignorujesz wszystkie pozostałe tematy poza tymi dwoma, bo życzeń urodzinowych nie musisz, nowe tematy i tak będą Ci się wyświetlały. ;)

darkheush pisze:Proszę bardzo. Jestem pierwszy do wywalenia.


Ja nigdy nie chciałem stąd nikogo wywalać, jak zresztą wiesz sam doskonale, między innymi dlatego z chwastkiem wyszło to co wyszło... bo sami byliście za jej wywaleniem. ;)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-07-28, 18:38

Tu po prostu dla świętegp spokoju zrobiono zamkniętą grupę z tematami i "niewygodnymi" jak również neutralnymi jak życzenia urodzinowe, piwo, muzyka, książki itp.

Dla mnie zamknięta, i to grupa, byłaby wtedy, gdyby trza był się postarać o wejście, być przyjętym, albo w jakikolwiek sposób sobie zasłużyć na wejście.
A tu widzisz że jest jeszcze jeden dział i sam decydujesz czy chcesz wejśćm nie pytając nikogo o zdanie.
To nawet bardziej liberalne niż założenie konta na forum, bo konto na forum (czyli uczestnictwo w nim) adm musi zatwierdzić.
Vision

Postautor: Vision » 2019-07-28, 18:40

Piotrek pisze:bo konto na forum (czyli uczestnictwo w nim) adm musi zatwierdzić.


To akurat już jest nie prawda. ;) Bo sokół to zmienił, ale masz rację, że przez 5 lat tak było i nikt się tego nigdy nie doczepił. :D Jakby nie patrzeć, to pewien sukces. :D I aż dziw, że nie stałem się przez to cenzorem nie wiadomo jakim, bo to był mój pomysł. :DD A faktycznie można było się do tego przyczepić, bo to trochę jak selekcja na bramkach przy wstępie do jakiegoś klubu czy dyskoteki. :haha Masz chujowe spodnie czy buty i nie wchodzisz. :usm
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
vidraru
Posty: 2504
Rejestracja: 2017-01-27, 18:44
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Postautor: vidraru » 2019-07-28, 18:43

Vis zjebaliście pomysł i ideę, nie tak to miało wyglądać, nie taki miał być zamysł. Darek ma rację, nkt i blp tylko dla zalogowanych.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-07-28, 18:43

To akurat już jest nie prawda. ;) Bo sokół to zmienił, ale masz rację, że przez 5 lat tak było i nikt się tego nigdy nie doczepił
A to nawet się nie zorientowałem :D
Ostatnio zmieniony 2019-07-28, 18:44 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2019-07-28, 18:49

Piotrek pisze:A to nawet się nie zorientowałem :D


Tak czy tak porównanie jest jak najbardziej trafione, bo faktycznie wychodzi na to, że trudniej było dostać się na samo forum, niż do tej grupy, której każdy przyjmowany jest z automatu. Kilkanaście razy z tej opcji skorzystałem i ktoś nawet nie dostał się na forum, pomimo, że próbował, ale kopnąłem go w dupę na wstępie i nawet o tym nie wiedzieliście... ;)
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2903
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2019-07-28, 18:49

Nadal uważam, że każdy pokój powinien być widoczny publicznie a nie jak teraz bo jest ukryty bez logowania. Pisałem o tym wcześniej, pisał też Prezes.

W ogóle to jakaś dziecinada jest czy forum ludzi dorosłych i poważnych ?

Widzę, że pewne zamierzenia są ukierunkowane dla wrażliwych internetowo. A w zasadzie internetowo ,,nadętych" jak balon i będących równocześnie ,,-e-męczennikami".

Nie podobają im się niektóre treści...ale je czytają...ktoś im się nie podoba ale....go nie ignorują. Dzięki temu z pewnością ,,cierpią" jeszcze bardziej, masochizm na własne życzenie....
Czy tu jest przymus czytania wszystkiego ? Nie ma.

A jeśli ktoś ,,strzela focha" z powyższego powodu, nie jest poważny...I tyle.....

Nie próbujcie na siłę ,,wybielić" tego forum, poprzez próbę ukrywania ,,pokoju" z widoku publicznego. Obecny widok nie jest publiczny.
Nie czyńcie tego forum lepszym niż jest w rzeczywistości....bo to na kilometr ,,pachnie" sztucznością a nawet obłudą...

Po co majstrować w czymś co ogólnie funkcjonuje nieźle ?

A tak na koniec - ankieta powinna najpierw być czy wprowadzić takie a takie zmiany...

Kiedyś tak bywało...Kiedyś...
Ostatnio zmieniony 2019-07-28, 18:54 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2019-07-28, 18:50

vidraru pisze:Darek ma rację, nkt i blp tylko dla zalogowanych.


Ale to tak właśnie teraz jest. :-o Sami sobie wszywacie, że coś więcej zostało Wam ograniczone, a nic takiego się nie stało. Na prawdę! Takie są fakty.

A jak uważacie inaczej i sobie wmawiacie inne rzeczy, to też powiem szczerze, że jestem rozczarowany, bo ponoć to forum górskie i najbardziej Wam o te góry chodziło, a teraz najważniejszą sprawą jest wątek poboczny, do którego i tak każdy! powtarzam: każdy! ma dostęp.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Vision

Postautor: Vision » 2019-07-28, 18:57

Tępy dyszel pisze:pisał też Prezes.


Prezes akurat pisał całkiem przeciwnie, nawet sam go poparłem. Owszem pisał to jako mniejsze zło, ale jednak aż tak bardzo mu to nie przeszkadza i jest nawet za, z tego co wywnioskowałem.
Vision

Postautor: Vision » 2019-07-28, 18:59

Tępy dyszel pisze:Kiedyś tak bywało...Kiedyś...


Owszem bywało, tylko problem pojawił się jak się okazało, że jednak większość nie chce chwastka banować. Pamiętasz to pewnie doskonale? :lol :lol :lol
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2019-07-28, 19:10

Vision pisze:ednak większość nie chce chwastka banować. Pamiętasz to pewnie doskonale? :lol :lol :lol

Tak pamiętam doskonale kto chwastka chciał zbanować i to zrobił. Niejaki admin S. i ja również. A odnośnie
Vision pisze:Ale to tak właśnie teraz jest. :-o Sami sobie wszywacie, że coś więcej zostało Wam ograniczone, a nic takiego się nie stało. Na prawdę! Takie są fakty.


Obrazek
Obrazek


Widzisz różnicę???
Ostatnio zmieniony 2019-07-28, 19:12 przez darkheush, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2019-07-28, 19:15

Przemianujcie NKT na "Tylko dla dorosłych" :D
Vision

Postautor: Vision » 2019-07-28, 19:17

darkheush pisze:Tak pamiętam doskonale kto chwastka chciał zbanować i to zrobił. Niejaki admin S. i ja również. A odnośnie
Vision napisał/a:


Błądzisz Darku, nikt nigdy chwastka stąd nie zbanował, ona w końcu odeszła stąd sama (nikt nigdy na tym forum nie został zbanowany przynajmniej przeze mnie, sokoła czy Piotrka). Przez tą Waszą ankietę głownie... Więc osiągnęliście swój cel, cieście się... Ja pozostawiam to bez komentarza...

darkheush pisze:Widzisz różnicę???


Za bardzo nie widzę, kliknij dołącz, coś jak zaloguj się na forum, na prawdę tak bardzo Ci to przeszkadza?
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości