Wrocław - szkieletor i widoki na miasto

Relacje pozagórskie z Polski.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6183
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Wrocław - szkieletor i widoki na miasto

Postautor: buba » 2013-11-03, 22:01

Od wielu lat stoi sobie przy torach kolejowych szkieletor. Nie wiem do czego mial sluzyc i czemu zostal w postaci szkieletora. Przez dlugi czas byl pilnowany, szczelny plot, budka ze straznikiem. Wiem, bo toperz codziennie go mija w drodze do pracy. Ostatnio zaszla zmiana- budka opustoszala, plot sie wygiął.. Ciezko by nie skorzystac z takiej okazji..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W srodku sa korytarze, wielkie hale, schody i jakby serpentyna dla aut ktore mialyby nia wjezdzac na wyzsze kondygnacje

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z dachu i gornych pieter jest fajny widok na miasto. Kilka jest we Wroclawiu punktow widokowych, ale ten jedyny jaki znam bez biletow wstepu, barierek, krat i innych "udogodnien"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sciany budynku ozdabia wiele ciekawych malunkow.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Az sie nie chce wiezyc ze szukalam takich budynkow na Krymie, w Donbasie, nad Morzem Azowskim.. A tu myk! 30 km od domu.. Fajna musialaby byc impreza na dachu!

Jak ktos chce zwiedzic to warto sie pospieszyc, pewnie niedlugo znowu go zamkna... :(

wiecej zdjec
https://picasaweb.google.com/1122023598 ... r_Wroclaw#
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2013-11-03, 22:07

Ooo, świetny! Ja będąc we Wrocławiu miałam tylko pijanego przewodnika ;) Gdzie takie cudo???:-)
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6183
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2013-11-03, 23:11

nes_ska pisze: Gdzie takie cudo???:-)


Obrazek
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2013-11-05, 22:06

Ooo, to nawet bardzo blisko centrum. Że też nie wiedziałam tego, jak tam byłam ostatnio!
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości