Na Halę Boraczą - część I i II

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2013-11-12, 11:52

Piotrek pisze:Rzecz gustu :-)
Ja wolę mieć odnośnik do galerii i tam sobie poczekać aż się wszystko załaduje-jak to w blogach ;) a nie na forum. Nic mnie tak nie wkurwia jak relacja z pindzieciencioma zdjęciami, które ładują się bez końca i tak za każdym razem, gdy się w relację wejdzie by przeczytać kolejny post.


Też tak wolę, natomiast 2-3 zdjęcia jako zajawka są mile widziane.
Awatar użytkownika
Julius
Posty: 136
Rejestracja: 2013-10-24, 20:59
Lokalizacja: Tam gdzie góry

Postautor: Julius » 2013-11-12, 12:06

Piotrek pisze:Ja wolę mieć odnośnik do galerii i tam sobie poczekać aż się wszystko załaduje-jak to w blogach


No fakt, gust o wszystkim decyduje. Podobnie i u mnie, dlatego nie zaglądam na blogi, bo tam często zamieszczone elaboraty, niekoniecznie związane z tematem zniechęcają mnie skutecznie do czytania relacji.
Wolę krótki, uzupełniający opis do fotki, a więc miejsce i nazwy związane z obrazem na ujęciu, bo jeśli mnie zaciekawią, to już bez trudu znajdę to miejsce w terenie.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2013-11-12, 12:10

A to ja się zgadzam, blogi też do przeglądania są męczące, bo za dużo trafia na główną stronę co sie potem męczy niemiłosiernie zanim załaduje wszystko (dlatego też sam nie korzystam z tego systemu do swoich celów).
Ale wolę tam otworzyć galerię a forum dalej przeglądać sprawnie i na luzie :-)
Ostatnio zmieniony 2013-11-12, 12:12 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kris_61
Posty: 293
Rejestracja: 2013-08-23, 09:12
Lokalizacja: Bytom

Postautor: kris_61 » 2013-11-12, 12:24

No właśnie, że przez Prusów szedłem po raz pierwszy. Bardzo mnie urzekła ta góra. Zawsze standardowa trasa z Żabnicy na Rysiankę, a Prusów zostawał z boku. Chętnie bym się zamelinował w okolicy by połazić poza szlakowo lub wykorzystać nawet te końskie.
Pozdrawiam :)

Dobrze, że aparat się znalazł. Mnie się kiedyś zgubiła uczestniczka wycieczki pod Morskim Okiem i trzeba było się wracać z Palenicy Białaczańskiej. ;) Innym rzem szukaliśmy koleżanki w Bieszczadach. Pozostała na Smereku i nie zauważyła, że grupa poszła. ;) Z Wetliny czas pokonałem trzy razy szybciej od normalnego :lol :lol :lol
Ostatnio zmieniony 2013-11-12, 12:25 przez kris_61, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości