Witamy na nowej wersji forum. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, wyślij maila na gbg@gorybezgranic.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
INFORMACJE O NOWYM FORUM
RELACJA CZERWCA
ZDJĘCIE CZERWCA

Godziszów dojazd.

Pytania i odpowiedzi oraz porady praktyczne, dotyczące szlaków i dojazdów w góry oraz miejsc noclegowych.
Mirek

Godziszów dojazd.

Postautor: Mirek » 2021-05-23, 09:56

Cieszynioki ( i nie tylko) wiecie może czy z Cieszyna jest jakiś dojazd autobusem np, Pekałes lub inkszy bus do Godziszowa?W ubiegłym roku asfaltowałem z Goleszowa kilka km, i nie bardzo się mnię usmiecha w tym roku to samo.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9554
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2021-05-23, 09:59

Raczej nic się nie zmieniło w tej kwestii, a szczerze to nie wiem, bo jeżdżę autem :lol
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2021-05-23, 10:29

Mirku, do lipca masz czas dbać o kondycję. Jeśli będzie licha, to kup se kijki lub balkonik. :-/
PKS-em do Goleszowa i dalej z buta. Zabierz paliwo, bo ta bestia chla jak smok. Powodzenia. ;)
Sport to zdrowie. Chyba nie jestem w stanie Ci pomóc. :mys5
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Mirek

Postautor: Mirek » 2021-05-25, 08:15

Mam już jasność sytuacji, pomoc uzyskałem gdzie indziej, ale dzięki za zainteresowanie.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2021-05-25, 08:31

Przepraszam Mirku, ale bez pół litra tego tematu nie rozgryzę. :toast
W trzeźwym myśleniu przeszkadza mi pomroczność jasna. :piwo
Ostatnio źle sypiam. Jestem rozmontowany przez Polski Ład. :mys5
Cieszę się, że problem rozwiązany. Zawsze możesz na nas liczyć. :ok
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości