Rysianka jako poczatek i koniec

Pytania i odpowiedzi oraz porady praktyczne, dotyczące szlaków i dojazdów w góry oraz miejsc noclegowych.
anteon
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-19, 15:31

Rysianka jako poczatek i koniec

Postautor: anteon » 2014-08-19, 15:48

Dzień dobry,

mam prosbe o małą pomoc do osób chodzących po Beskidzie Żywieckim.

Tak sie zdarzyło, ze będziemy wiekszą grupa ojcosynocórek (łącznie 11 osób) spędzać w Rysiance pieć kolejnych dni sierpnia :). Będzie to nasza baza wypadowa na wędrówki. Jeden dzień na pewno będziemy chcieli poświecić na Żywiec (samochody będa zapewne stacjonowac w Złatnej), ale pozostałę 4 dni mamy do dyspozycji. Jeden dzien na pewno na Pilsko pojdziemy, pozostaja kolejne 3 dni. Będę wdzieczny za jakieś sugestie na zapętlone trasy (kończące sie i zaczynające w Rysiance).

Co ważne, nasza grupa ejst wiekowo zróżnicowana, dzieci 12 lat ale takze 7 lat :), no ale zawsze możemy się oczywiście podzielić na tych wiekszych i "szybszych" oraz grupe mniejszych i "wolniejszych" ;)

z góry dziekuję za pomoc.
Pozdrawiam
Jacek
Ojciec prowadzący
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2014-08-19, 21:52

Z Rysianki przez Redykalny na Boraczą, potem zejście do Żabnicy i wyjście na Rysiankę (lub w wersji krótszej z Boraczej powrót zielonym na Rysiankę bez schodzenia do Żabnicy) .
Z Rysianki na Romankę, dalej na Słowiankę i powrót na Rysiankę (czerwonym)

Na mapę zerknij co i jak, czasy przejść też na mapie sprawdzisz.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2014-08-20, 19:23

Piotrek pisze:Z Rysianki przez Redykalny na Boraczą, potem zejście do Żabnicy i wyjście na Rysiankę (lub w wersji krótszej z Boraczej powrót zielonym na Rysiankę bez schodzenia do Żabnicy) .
Z Rysianki na Romankę, dalej na Słowiankę i powrót na Rysiankę (czerwonym)

Na mapę zerknij co i jak, czasy przejść też na mapie sprawdzisz.


Dokładnie to samo mu doradziłam, tylko na innym forum. :)
kamykus
Posty: 72
Rejestracja: 2014-04-01, 17:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Postautor: kamykus » 2014-08-20, 19:32

Krawców Wierchu nie odwiedzić, to grzech! :)
Blog - FB

PS: Napełniam jednorazowe kartusze turystyczne smile
Awatar użytkownika
Malgo Klapković
Posty: 2482
Rejestracja: 2013-07-06, 22:45

Postautor: Malgo Klapković » 2014-08-20, 22:01

Też rozmyślałam o zacumowaniu na parę nocy w Rysiance i w głowie miałam takie trasy:
- z Korbielowa przez Pilsko na Rysiankę (pierwsza trasa)
- wejście na Romankę i w dół do Sopotni, potem bezpośrednim szlakiem z Sopotni na Rysiankę,
- granicznym szlakiem na Krawców Wierch i w dół do Złatnej i z powrotem innym szlakiem do Hali Lipowskiej.
anteon
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-19, 15:31

Postautor: anteon » 2014-08-21, 11:17

Baaardzo dziękuję wszystkim za pomoc!
pozdrawiam
j.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości