Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy społecznościowe

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-04-02, 00:11

Mażena wziął byś w końcu dorósł i przestał już się mazać
mazeno
Posty: 287
Rejestracja: 2014-12-20, 13:46

Postautor: mazeno » 2015-04-02, 00:12

.....
Ostatnio zmieniony 2015-05-11, 03:04 przez mazeno, łącznie zmieniany 1 raz.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2015-04-02, 00:22

A tak w ogóle, Vlado, ten pomysł nie jest zły, ale miałby sens tylko wówczas, gdyby osoba/osoby zaśmiecające wątki, robiły to same, w pojedynkę. A tu wciąż jeszcze zdarza się, że ktoś da się sprowokować i się dołącza do zaśmiecania. I chyba nad tym warto byłoby najpierw popracować.
mazeno
Posty: 287
Rejestracja: 2014-12-20, 13:46

Postautor: mazeno » 2015-04-02, 00:54

.....
Ostatnio zmieniony 2015-05-11, 03:04 przez mazeno, łącznie zmieniany 1 raz.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2015-04-02, 01:13

O, proszę, nawet już wcześniej ktoś taki wątek założył:
smietnik-czyli-glownie-spam-itp-przeniesione-z-innych-tematow-vt1988.htm
mazeno
Posty: 287
Rejestracja: 2014-12-20, 13:46

Postautor: mazeno » 2015-04-02, 01:50

.....
Ostatnio zmieniony 2015-05-11, 03:04 przez mazeno, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-04-02, 02:59

Pudel, poszukaj na tym forum słów "ekipa Pudla" lub "ekipa Pudelka" i co ja o niej myślę - z pewnością nie jest to trollowanie. Niedawno podałem przy okazji definicję "miejscowych", chociaż padła ona już w marcu 2014 po słynnym zlocie i zdjęciach TNT (nie mylić z trotylem), nie wspominając o jesieni, gdzie rżnąłeś głupa zamiast powiedzieć wprost: zrobiliśmy chlew i przepraszamy (nie mnie, lecz gospodarza obiektu). Chętnie mógłbym dyskutować na tematy ekonomiczne, niż pokazywać gówno na szlaku (czy pobrałeś próbkę do badań DNA, co było ofiarą w wydalonej kupce?).
A że mam swoje ego to już inna sprawa - mam ku temu mocne fundamenty, np. nie jestem hanysem ;)

Edit:
mazeno pisze:ceper - moze my tez zalozymy swoj klub?
dobrze byłoby się spotkać przy herbatce i omówić plan działania z "miejscowymi", ale jestem przeciwny zakładaniu jakiegokolwiek klubu, chyba że zwałby się antyTWA ;)
Ostatnio zmieniony 2015-04-02, 03:03 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
mazeno
Posty: 287
Rejestracja: 2014-12-20, 13:46

Postautor: mazeno » 2015-04-02, 03:19

.....
Ostatnio zmieniony 2015-05-11, 03:04 przez mazeno, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-04-02, 07:31

bluejeans pisze:A tak w ogóle, Vlado, ten pomysł nie jest zły, ale miałby sens tylko wówczas, gdyby osoba/osoby zaśmiecające wątki, robiły to same, w pojedynkę. A tu wciąż jeszcze zdarza się, że ktoś da się sprowokować i się dołącza do zaśmiecania. I chyba nad tym warto byłoby najpierw popracować.


O, o właśnie w pełni popieram.

I to na prawdę działa, przerabiane na innych forach i grupach dyskusyjnych !

A tak poza tym - to tutaj rzeczywiście jest bardzo grzecznie i spokojnie.

edit:
Temat wycinania i przenoszenia był już wałkowany wielokrotnie, wcześniej w niniejszym wątku, np. przy okazji wycięcia ogłoszenia o sprzedaży plecaka.
Ogłoszenie zostało potraktowane jako spam i wycięte, moim zdaniem - niesłusznie, gdyż ogłoszenie o sprzedaży lub kupnie własnego sprzętu turystycznego to nie jest spam.
Teraz akurat forum ma fazę "nie ingerujemy" ale fazy były rożne, chyba zależne od humoru moderatorów.
Ostatnio zmieniony 2015-04-02, 07:37 przez Basia Z., łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-04-02, 08:33

Niestety chyba nie ma innego sposobu niż brak reakcji na pitolenie idiotów/trolli. Zrobienie osobnego tematu - I tak nie będą tam wrzucać swoich wynurzeń, więc sensu w tym nie widzę.

Poza tym innym kalibrem dla mnie jest rozwinięcie dyskusji na jakiś poboczny temat np. w relacji niż dopisywanie tam "epitetów" personalnych lub pozdrowień w stylu "wypierdalaj".
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-04-02, 08:42

bton1 pisze:Niestety chyba nie ma innego sposobu niż brak reakcji na pitolenie idiotów/trolli.


Dokładnie. I nie ma w tym nic trudnego.

bton1 pisze:Poza tym innym kalibrem dla mnie jest rozwinięcie dyskusji na jakiś poboczny temat np. w relacji niż dopisywanie tam "epitetów" personalnych lub pozdrowień w stylu "wypierdalaj".


Też się z tym zgodzę. I trzeba tych tępych, internetowych gości w takich momentach trzymać za mordy. Niech sobie szczekają, płakusiają, "walcą za ojcyzne" na swoich blogach czy innych uduchowionych miejscach.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-04-02, 08:52

Dobromił pisze:I nie ma w tym nic trudnego.

2-3 dni I idzie się przyzwyczaić ;)
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-04-02, 09:32

bton1 pisze:
Dobromił pisze:I nie ma w tym nic trudnego.

2-3 dni I idzie się przyzwyczaić ;)
Albo szybciej się to znudzi. :DD
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2015-04-02, 09:34

ceper pisze:"ekipa Pudla" lub "ekipa Pudelka"


Ceper, bardzo proszę, zdefiniuj dokładnie, co masz na myśli, gdyż ja jako członek wrześniowej "ekipy Pudelka" (przyjechaliśmy razem, razem chodziliśmy po szlaku i razem imprezowaliśmy wieczorami), chciałabym wiedzieć, kim jestem.

ceper pisze:marcu 2014 po słynnym zlocie


Zlot wcale nie był słynny. To Ty zrobiłeś mu jakąś dziwną otoczkę i cały czas drążysz ten temat. Tak naprawdę gdyby nie Ty, to nawet tych kilka żenujących zdjęć rozeszłoby się po kościach i nikt by o tym nie pamiętał. Przecież poza kilkoma (może trzema) przysypiającymi osobami, nic złego, zdrożnego, skrajnie niewłaściwego tam się nie działo. Trochę trudno oceniać, jeśli się tam nie było, a tylko spojrzało na zdjęcia. O, przepraszam. Parę osób dało się jeszcze sprowokować, przez co na forum powstały równie żenujące przepychanki między Tobą a nimi ;)

ceper pisze:nie wspominając o jesieni, gdzie rżnąłeś głupa zamiast powiedzieć wprost: zrobiliśmy chlew i przepraszamy (nie mnie, lecz gospodarza obiektu)


Rzecz w tym, że ani Pudelek, ani ja, ani "ekipa Pudelka" nie zrobiliśmy tego chlewu. Żadna osoba, która z nami przyjechała, nie była nawet na miejscu podczas tych wydarzeń. Po pierwsze: i tak było nam niezręcznie, bo byliśmy tak traktowani jak intruzi. Po drugie: poprosiliśmy osoby odpowiedzialne za "chlew", aby przeprosiły, a one to zrobiły, jednak przeprosiny nie zostały przyjęte. Przypominam również, że TAM TEŻ CIĘ NIE BYŁO! Na to, co się wydarzyło później, każdy reagował inaczej. Niektórzy się zdenerwowali i skomentowali. Mnie było okrutnie przykro, ale wolałam zachować swoje emocje dla siebie. Poza tym wróciliśmy, a temat już żył swoim życiem. Nikt nie pytał, czy ktoś przeprosił. Zostaliśmy obsmarowani. O, łaskawcy, czemu nie poczekaliście na nas, żeby się dowiedzieć, co faktycznie się wydarzyło? :P

Chyba niepotrzebnie wracałam do starych tematów, ale nie mogłam się powstrzymać tym razem. Poza tym od tego mamy "społecznościowe". Jeśli chodzi o śmiecenie, to ja też jestem delikatną "śmieciarą", ale się staram ;)
Ostatnio zmieniony 2015-04-02, 09:51 przez nes_ska, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-04-02, 09:39

Inez, proszę Cię... przecież ten temat był wałkowany dziesiątki razy - po co temu chlewiarzowi odpowiadasz? Przecież on tylko z tego powodu jest na tym forum, znalazł sobie kilka punktów zaczepienia (które oczywiście w żaden sposób nie mają odbicia w rzeczywistości) i jedzie z tym już drugi rok, jak mazeno z czerwonymi (gdyby nie oni, to defnitywnie musiałby sobie strzelić w łeb, bo przecież prawdziwi patrioci bez wroga nie mają sensu życia).

Dyskusja z kupą na szlaku przyniosłaby więcej efektów ;)
Ostatnio zmieniony 2015-04-02, 09:41 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości