V Wędrowny Przegląd Piosenki "POLANA" 24-25.07.201

Propozycje, zaproszenia i organizacja wspólnych wycieczek i wyjazdów w góry i nie tylko.
Awatar użytkownika
ecowarrior
Posty: 99
Rejestracja: 2015-01-19, 00:07
Lokalizacja: Zdzieszowice/Opole

V Wędrowny Przegląd Piosenki "POLANA" 24-25.07.201

Postautor: ecowarrior » 2015-06-29, 14:16

Wędrowny Przegląd Piosenki "POLANA" - cykliczna impreza muzyczna w klimacie poezji śpiewanej odbywa się w tym roku w terminie 24-25.07.2015r.
przy Schronisku "Szwajcarka" w Górach Sokolich.
http://www.polana.janowicewielkie.pl/
https://www.facebook.com/przegladpolana
Dostępne są jeszcze pokoje wieloosobowe oraz nielimitowane i darmowe pole namiotowe.
Gwarancja świetnej muzyki i, o ile nie będzie lało, biesiady przy ognisku do rana. Jeśli ktoś się przypadkiem w okolicy zabłąka to chętnie z nim przechylę po kufelku :piw5
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2015-06-29, 14:24

Jedziesz? Przygarnij mnie, przygarnij! :PPP
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
Awatar użytkownika
ecowarrior
Posty: 99
Rejestracja: 2015-01-19, 00:07
Lokalizacja: Zdzieszowice/Opole

Postautor: ecowarrior » 2015-06-29, 14:43

Jadę, jadę. Pewno dotrę do Janowic już w piątek popołudniem!
nes_ska pisze: Przygarnij mnie, przygarnij! :PPP

Czuj się przygarnięta :-o
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-06-29, 14:50

No niestety w tym czasie będę w Gorcach, szkoda że imprezy zwykle chodzą stadami.
A bardzo lubię piosenkę turystyczną i poezję śpiewaną.
Ostatnio zmieniony 2015-06-29, 14:51 przez Basia Z., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ecowarrior
Posty: 99
Rejestracja: 2015-01-19, 00:07
Lokalizacja: Zdzieszowice/Opole

Postautor: ecowarrior » 2015-06-29, 19:09

Basia Z. pisze:A bardzo lubię piosenkę turystyczną i poezję śpiewaną.

Ja również. Co roku starałem się bywać na Festiwalu Piosenki Turystycznej KROPKA. W tym roku przerzucam się jednak na "Polanę".
W tamtym tygodniu robiłem rowerowo Bory Dolnośląskie z wykończeniem w Żaganiu i jakież było moje zaskoczenie gdy zwiedzając miasto natknąłem się na plakat, iż wieczorem, na placu zamkowym odbywa się Wędrowny Przegląd Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej. Występował m. in. Jerzy Filar, a gwiazdą wieczoru była Wolna Grupa Bukowina :)
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-06-29, 19:23

ecowarrior pisze:
Basia Z. pisze:A bardzo lubię piosenkę turystyczną i poezję śpiewaną.

Ja również. Co roku starałem się bywać na Festiwalu Piosenki Turystycznej KROPKA. W tym roku przerzucam się jednak na "Polanę".
W tamtym tygodniu robiłem rowerowo Bory Dolnośląskie z wykończeniem w Żaganiu i jakież było moje zaskoczenie gdy zwiedzając miasto natknąłem się na plakat, iż wieczorem, na placu zamkowym odbywa się Wędrowny Przegląd Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej. Występował m. in. Jerzy Filar, a gwiazdą wieczoru była Wolna Grupa Bukowina :)


U mnie w mieście to jest w Chorzowie działa od kilku lat klub muzyczny "Leśniczówka" na terenie WPKiW (Parku Śląskiego) i tam średnio raz w miesiącu, a czasem raz na dwa miesiące odbywają się koncerty różnych grup śpiewających tego typu utwory. WGB też już była kilkakrotnie, ale również Adam Drąg, Jerzy Filar, Nasza Basia Kochana, Lubelska Konfederacja Bardów, Bez Jacka i inne zespoły.

http://www.markowegranie.pl/index.php?o ... 6&Itemid=7

Ponieważ mam tam z domu pieszo około 2,5 km więc staram się bywać tam jak najczęściej (chociaż czasem w weekendy mam jakieś zobowiązania i wtedy w piątek nie mogę zostać do końca imprezy). No i na miejscu można sobie wypić "Kasztelana".
Awatar użytkownika
ecowarrior
Posty: 99
Rejestracja: 2015-01-19, 00:07
Lokalizacja: Zdzieszowice/Opole

Postautor: ecowarrior » 2015-06-29, 20:18

Toś mnie zgasiła :! Gratuluję organizacji i oczywiście troszku zazdroszczę :-o
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-06-29, 20:36

ecowarrior pisze:Toś mnie zgasiła :! Gratuluję organizacji i oczywiście troszku zazdroszczę :-o


To zupełnie nie moja zasługa.

Też podziwiam organizatora.
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2015-06-29, 22:17

Eco, mój drogi, mrugam do Ciebie zalotnie oczkiem na fejsiku, więc jakbyś mógł, to spójrz tam w najbliższym czasie. Podziękowała.

Też lubię piosenkę turystyczną. Ale zaznajamiam się od niedawna.
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6183
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-06-30, 10:08

O to sie wieksza ekipa szykuje! :D

ecowarrior pisze:W tamtym tygodniu robiłem rowerowo Bory Dolnośląskie z wykończeniem w Żaganiu i jakież było moje zaskoczenie gdy zwiedzając miasto natknąłem się na plakat, iż wieczorem, na placu zamkowym odbywa się Wędrowny Przegląd Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej. Występował m. in. Jerzy Filar, a gwiazdą wieczoru była Wolna Grupa Bukowina :)


Ale miales farta! strasznie lubie gdzies byc i przypadkiem trafic na jakis fajny koncert czy festyn!
Ostatnio zmieniony 2015-06-30, 10:09 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości