Kościelec. Ten w Tatrach

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-07-29, 08:51

Basia Z. pisze:A ja mam całkiem odwrotnie - za każdym razem staram się przejść coś nowego, gdzie jeszcze nie byłam.


Mój "problem" tatrzańsko polski polega na tym, że przelazłem wszystkie oficjalne szlaki w Tatrach Polskich :) Więc siłą rzeczy coś mi się musi powtórzyć :) Ale nie narzekam - mówię sobie, że to "inny miesiąc, inna pogoda, inni ludzie". Zawsze są pozytywy :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2015-07-29, 08:56

A ja lubie powracać w miejsca w jakiś sposób szczególne. Np widokowo. Inaczej nie mam motywacji.
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-07-29, 09:23

laynn pisze:A ja lubie powracać w miejsca w jakiś sposób szczególne.

Ja , to lubię filmy które już raz widziałem ;)
A serio , gdybym miał więcej czasu wolnego to na pewno bym wracał w wiele miejsc .Powrót w Tatry był ze względu na naszego młodego i był to dobry wybór . Kiedyś wielokrotnie wracałem do jednej z bieszczadzkich dolin czy zimą na Śnieżnik . Dziś wciąż staram się wybierać zawsze nowe miejsce , nową rzekę , nowe góry , życie tak krótkie a tyle gór do przejścia i tyle rzek do przepłynięcia.
Za rok już w planach są inne góry skaliste a rzeka jak zwykle nowa.
Ostatnio zmieniony 2015-07-29, 09:25 przez Krzyś66, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2015-07-29, 09:29

Bo wiesz, każdy jest inny :D .
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-07-29, 09:31

Krzyś66 pisze:Dziś wciąż staram się wybierać zawsze nowe miejsce , nową rzekę , nowe góry


Ja również staram się co roku coś nowego odkryć, przejść, utopić się ;) no ale, że mieszkam bardzo blisko gór to wracam w miejsca znane i lubiane :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2015-07-29, 22:39

A co do wypadków piwnych, to nie wiem czy Ci mówiłem ale ostatnio pod Chatą Terego otwierałem piwa zapalniczką. Jedno poszło normalnie ale z drugiego kapsel wystrzelił jak korek z szampana. Dostałem w nochal tak, że mnie przymroczyło

Normalne w przypadku piwa butelkowanego na dole i wniesionego na pewną wysokość - różnica ciśnień rośnie. Mnie tak już w Murowańcu strzelało.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14538
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-07-30, 08:10

Rece opadają ... Wspomnienia z gór ... "strzelające piwa" ...
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości