a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Tatraman
Posty: 355
Rejestracja: 2015-06-05, 22:16

Postautor: Tatraman » 2015-09-10, 22:01

Piotrek pisze:
Tatraman pisze:Dlatego podałem linka przeciwważnego, by skontrować ot wrzuconego jako jedynie słuszny i bezdyskusyjny link Piotrka.

Wytykasz mediom manipulację a tym czasem sam takie praktyki stosujesz.
Nie powiedziałem przecież, że to jedyny i słuszny ogląd sprawy. Dałem link akurat do tej strony, bez żadnego komentarza ze swej strony, bo taka się mi pierwsza napatoczyła przeglądając internet.


Piotrek, przepraszam, ale taki link wrzucony bez słowa jest dla mnie jednocześnie napiętnowaniem danej osoby. Zwłaszcza pochodzący ze źródła na które jestem uczulony :) Tym bardziej, że sprawa Dudy jest mocna. Mnie zajęło chwilę, by znaleźć link rzucający trochę więcej światła. Ja nie zabieram głosu w sprawie. Chodzi mi tylko o spokojne, rzeczowe i... sprawiedliwe spojrzenie na problem. Sprawa w toku, poczekamy, zobaczymy...

Na chwilę obecną martwi mnie oderwanie europejskich elit od społeczeństw, które objawia się m.in. podejmowaniem decyzji bez liczenia się z nimi. Tak jest w wypadku imigrantów jak i nieskończonej ilości regulacji. To jest symptom pełzającego totalitaryzmu. I to jest realny problem. A władza może się wygodnie zasłaniać i nie brać odpowiedzialności. Dokąd to wszystko zmierza?
Tatraman
Posty: 355
Rejestracja: 2015-06-05, 22:16

Postautor: Tatraman » 2015-09-10, 22:06

Pudelek pisze:
Tatraman pisze:To ja jeszcze coś dodam:

http://niezalezna.pl/7060...rzez-imigrantow

Nieprzekonanych pewnie nic nie przekona, ale taki obrazek, który rozświetla co nie co.


to już było - wrzucałem to ze dwa czy trzy dni temu...
obrazek z Bułgarii ładny, szkoda, że nie prawdziwy ;)


O, rzeczywiście, nie uważałem należycie :)
Też uznałem za warte uwagi.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-09-10, 22:10

R0BERT pisze:
telefon 110 pisze:Podali informację w "Wyborczej", tvn czy na onecie ?
http://www.infowars.com/horror-muslim-m ... irl-video/

Chyba jednak nie.
Media don't care.


Nie pasuje do linii programowej, to się nie napisze, albo za trzy dni.


Mnie to raczej dziwi, że inne media tego natychmiast nie podchwyciły.
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-09-10, 22:20

Obserwując pomijanie wielu wydarzeń przez media, wcale mnie to nie dziwi, u nas szczególnie GW w tym celuje.

Ale np. na wykopie już to było, bo to wydarzyło się w sierpniu.

http://www.wykop.pl/link/2746575/muzulm ... -7-letnia/
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
Tatraman
Posty: 355
Rejestracja: 2015-06-05, 22:16

Postautor: Tatraman » 2015-09-11, 00:05

Basia Z. pisze:
Mnie to raczej dziwi, że inne media tego natychmiast nie podchwyciły.


Basiu, już to pisałem wcześniej przy okazji Szwecji, gdy media ukrywały, że sprawcami gwałtu byli muzułmanie. Nie wszystkie i nie wszędzie podchwycają, bo to uderza choćby w ideologię multikulti. A jest ona proponowana dla całej UE. Dlatego się UE rozpadnie, bo odchodzimy od idei jej założycieli. Zamiast pragmatycznej jedności ideologizują wspólnotę (Euro, multikulti, dyktaty mniejszości w imię tolerancji, etc.) Rozwalą ją siły odśrodkowe w poszczególnych państwach. Ci kretyni w Brukseli tego nie widzą. UE nie rządzi się demokracją, ale ukrytym totalitaryzmem. To się źle skończy.

[quote="R0BERT"]Obserwując pomijanie wielu wydarzeń przez media, wcale mnie to nie dziwi, u nas szczególnie GW w tym celuje.

Parę chwil temu dyskutowaliśmy cząstkowo o mediach. Brak wiadomości to też polityka informacyjna. Dlatego trzeba w morzu wiadomości i mediów umieć wybrać te wiarygodne. To duża sztuka, ale znów bez przesady... :)
Ostatnio zmieniony 2015-09-11, 00:12 przez Tatraman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-09-11, 10:25

Tatraman pisze:
Basia Z. pisze:
Mnie to raczej dziwi, że inne media tego natychmiast nie podchwyciły.


Basiu, już to pisałem wcześniej przy okazji Szwecji, gdy media ukrywały, że sprawcami gwałtu byli muzułmanie. Nie wszystkie i nie wszędzie podchwycają, bo to uderza choćby w ideologię multikulti.


Miałam na myśli nasze media prawicowe, które wyciągają wszystkie takie sprawy aby dokopać uchodźcom. Nigdzie również tam takiej wiadomości nie spotkałam (chyba, że była a przeoczyłam, nie czytam regularnie).

Z drugiej strony dziś na FB dostałam od jednego znajomego z Krymu (!) wiadomość, że uchodźcy zgwałcili Polkę. I nie wiem czy to jest viral, czy prawdziwa wiadomość, czasem na prawdę trudno jest odróżnić, co jest prawdą a co nie.

edit: Już wiem, ze to viral, działający na takiej samej zasadzie jak te o wyjątkowej promocji telefonów. Dobrze, że nie kliknęłam
Ostatnio zmieniony 2015-09-11, 10:30 przez Basia Z., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5774
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2015-09-11, 10:28

Basia Z. pisze: I nie wiem czy to jest viral

tak
Vision

Postautor: Vision » 2015-09-11, 10:40

Basia Z. pisze:Miałam na myśli nasze media prawicowe, które wyciągają wszystkie takie sprawy aby dokopać uchodźcom.


Nie aby dokopać uchodźcom, tylko aby uchodźcy nie dokopali nam. To zasadnicza różnica.

Basia Z. pisze:Nigdzie również tam takiej wiadomości nie spotkałam (chyba, że była a przeoczyłam, nie czytam regularnie).


Bo media są nie tylko prawicowe i lewicowe, są jeszcze inne dwa rodzaje mediów, no ale jak ktoś dzieli media, na media przystosowane do obecnie rządzących i media opozycyjne takie jak Radio Maryja i TV Trwam, to właśnie doskonale wpasował się w obecny model i jest pod wpływem mediów, jak to często w tym temacie się mówi. ;)
Tatraman
Posty: 355
Rejestracja: 2015-06-05, 22:16

Postautor: Tatraman » 2015-09-11, 10:41

[quote="Basia Z."][quote="Tatraman"][quote="Basia Z."]

Miałam na myśli nasze media prawicowe, które wyciągają wszystkie takie sprawy aby dokopać uchodźcom.

Lepiej według Ciebie to ukrywać? Wiem, że pisanie niewygodnej prawdy jest dokopywaniem, jeśli piszą prawicowe media. Takim stanem myślenia pozostajemy w świecie nierzeczywistym. Dla mnie to groźne. Bo rzeczywistość jaka jest, to się nam objawi. Ale i wtedy będą jedynie słuszne wytłumaczenia.
Vision

Postautor: Vision » 2015-09-11, 10:48

Co do tych gwałtów to teraz to się inaczej nazywać będzie...

Obrazek

I nie zdziwię się jak jeszcze w moim życiu obecny papież poprze seks ze zwierzętami itp. Przecież to taka nowa moda, trzeba iść do przodu...

Tu jeszcze filmik, jak "uchodźcy" pakują się na tiry na granicy, więc już strach być kierowcą czy Ci czasem "uchodźcy" nie zapakują się na darmowy kurs i gówno zrobisz...

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/HbHZ4cRl8QY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-09-11, 10:49

Tatraman pisze:
Basia Z. pisze:
Tatraman pisze:
Basia Z. pisze:
Miałam na myśli nasze media prawicowe, które wyciągają wszystkie takie sprawy aby dokopać uchodźcom.

Lepiej według Ciebie to ukrywać? Wiem, że pisanie niewygodnej prawdy jest dokopywaniem, jeśli piszą prawicowe media. Takim stanem myślenia pozostajemy w świecie nierzeczywistym. Dla mnie to groźne. Bo rzeczywistość jaka jest, to się nam objawi. Ale i wtedy będą jedynie słuszne wytłumaczenia.


Nie , wcale tak nie uważam, gdzie to przeczytałeś ?

Zauważam po prostu, że nikt u nas o tym nie pisał - ani z prawa ani z lewa.

(zakładając oczywiście, że jest to prawdą, bo w dzisiejszym szumie informacyjnym- to nie wiem)
Vision

Postautor: Vision » 2015-09-11, 10:53

Basia Z. pisze:Zauważam po prostu, że nikt u nas o tym nie pisał - ani z prawa ani z lewa.

(zakładając oczywiście, że jest to prawdą, bo w dzisiejszym szumie informacyjnym- to nie wiem)


O ustawie 1066 też za bardzo nikt nie napisał, sorry napisali miesiąc po jej przegłosowaniu i to tak powściągliwie jak najbardziej. Normalna praktyka, jak coś jest niewygodnego. Po miesiącu i delikatnych wzmiankach do ludzi to już nie dotarło tak jak powinno. Dotrze dopiero jak mu ktoś nad głową stanie na prośbę "własnego rządu" z niemiecką, ruską, tudzież izraelską pałą...
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Vision

Postautor: Vision » 2015-09-11, 11:04

No ale mimo wszystko media by już mogły skończyć ta całą farsę i nakręcanie przeciwko sobie ludzi, bo i tak tych "uchodźców" przyjmiemy, będzie jakieś 80 000 póki co, więc nie jest tragicznie, to taki większy stadion piłkarski. Więc dali by sobie już z tym spokój, a zaczęli w końcu coś mówić na temat tego jak to zatrzymać i jak opanować sytuacje tam skąd przybywają, wtedy obie strony tego sporu by się z pewnością uspokoiły. Problem w tym, że nikt na ten temat nie chce za bardzo mówić. Póki co to niestety ewidentnie wygląda na akcję zaplanowaną, w celu destabilizacji Europy.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2015-09-11, 11:13

Gdzieniegdzie można wyczytać o przyczynach tej medialnej akcji antyimigracyjnej.
Fala imigrantów odciąga uwagę od Rosji.

http://www.tvn24.pl/szpica-nato-nie-tyl ... 914,s.html

Rosja podkręca wojnę w Syrii, jak tylko może. Jednym ze sposobów, który ma jej zapewnić podniesienie cen ropy, jest duży konflikt wojenny, więc "niosą" swoją "pomoc humanitarną" do Syrii.
Kilka państw już zamknęło niebo dla rosyjskich samolotów z "humanitarną pomocą".
(jak znajdę linki, to dorzucę).
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-09-11, 11:19

Apropos filmiku z TIRami to proceder ten trwa od kilku lat , oczywiście obecnie jest na niespotykaną wcześniej skalę . Część naczep ma z tyłu drzwi , drzwi mają zamki i zawiasy przykręcane od zewnątrz na śruby ampulowe .Oczywiście całość jest zaplombowana ale osoby uciekające przed " nędzą i wojną " we Francji , odkręcają zawiasy lub zamki , do środka pakuje się luda na full a ten co zostaje zakręca z powrotem .Kierowcy teraz musza dokładnie sprawdzać czy ktoś nie robił takich manipulacji.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości