Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Takie ciekawostki ze świata.

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-13, 20:24

To nie katolicka poradnia małżeńska, abym miał coś komuś radzić :P

Wiem, że nie zagłosuję na pewno:
- na tych, co są na pasku kk
- na tych, którzy chcą finansować nierentowne państwowe zakłady z kieszeni podatnika
- na tych, którzy są głupsi ode mnie ;)

Na razie jeszcze nie jestem do końca pewien na kogo zagłosuję, ograniczam się do eliminacji negatywnej ;)

Vlado pisze:ja nie wiem skąd Ty takie koleżanki wytrzasnąłeś, albo co one za facetów mają?

na pewno nie mają facetów europosłów, a jak wiadomo - władza to męskość ;)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Vision

Postautor: Vision » 2015-10-13, 20:33

E tam głosowanie na jakiś rząd. Tu pan jasno objaśnia jak to ma wyglądać:

Peter Sutherland, członek Grupy Bilderberg i specjalny przedstawiciel sekretarza generalnego ONZ ds. międzynarodowych migracji, stwierdził, że tsunami uchodźców dowodzi tego, iż suwerenność narodowa jest iluzją, zarzuconą, starą ideą, która powinna być w pełni odrzucona.


W wywiadzie opublikowanym 8 października przez Centrum Aktualności ONZ, Sutherland odpowiedział na pytanie „Jaka jest jego wiadomość dla rządów?” stwierdzając: „Poproszę rządy do współpracy aby uznały, że suwerenność jest iluzją, że suwerenność jest absolutnym złudzeniem, które trzeba zarzucić. Dni ukrywania się za granicami i murami już dawno minęły. Musimy pracować razem i współpracować ze sobą, aby uczynić świat lepszym. A to oznacza porzucenie niektórych starych idei z historii, wspomnień i zdjęć nt. naszych własnych krajów i uznanie, że jesteśmy częścią ludzkości.”


http://wolnemedia.net/polityka/ue-i-usa ... erennosci/

Trochę źle to ujął, powinien powiedzieć, Z okazji imigracji którą stworzyliśmy, będziemy próbowali dowieść, że suwerenność to iluzja. No ale mogło mu się pomylić. ;)
Ostatnio zmieniony 2015-10-13, 20:45 przez Vision, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-13, 20:36

Pudelek pisze:To nie katolicka poradnia małżeńska


Strzelasz ślepakami :lol

Pudelek pisze:Wiem, że nie zagłosuję na pewno:
- na tych, co są na pasku kk
- na tych, którzy chcą finansować nierentowne państwowe zakłady z kieszeni podatnika
- na tych, którzy są głupsi ode mnie ;)


Więc zostaje ci tylko KORWIN :lol
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-13, 20:42

_Sokrates_ pisze:Strzelasz ślepakami

podobnie jak księża, dopóki nie zaliczą wpadki :P

_Sokrates_ pisze:Więc zostaje ci tylko KORWIN

czy ja wyglądam na feministkę? :-o

To są trzy punkty podstawowe, do Korwina mógłbym dopisać kilka innych ;)

No i jeszcze jest kwestia kogo dany komitet wystawia do kandydowania w moim okręgu wyborczym. Co z tego jeśli "program jest słuszny", jak to mówił gospodarz domu, jeśli musiałbym zagłosować na kretyna albo spadochroniarza? :rol

Peter Sutherland, członek

i mówi to Irlandczyk, kraju który nawet nie wstąpił do strefy bezgranicznej...
Ostatnio zmieniony 2015-10-13, 20:44 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-13, 20:52

Pudelek pisze:czy ja wyglądam na feministkę? :-o


Ja tam nikomu w spodnie nie zaglądam :D

Pudelek pisze:To są trzy punkty podstawowe, do Korwina mógłbym dopisać kilka innych


Tyle, że poza KORWINem żadna inna partia tych trzech punktów nie spełnia.
No może jeszcze Kongres Nowej Prawicy ale oni chyba nie zarejestrowali listy ogólnopolskiej.
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-13, 20:58

_Sokrates_ pisze:Tyle, że poza KORWINem żadna inna partia tych trzech punktów nie spełnia.

no nie do końca... część partii nie jest na pasku kk, nie wszystkie chcą nieustannego finansowania państwowych molochów, a z tą głupotą bywa różnie...

Korwin proponuje de facto likwidację państwa, nie dając prawie nic w zamian, więc niezbyt to mnie interesuje. Do tego jeszcze sporo innych rzeczy, który mi się u niego nie podobają. A jak Korwin potrafi pracować w parlamencie, śpiąc na obradach, to już wiem.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-10-13, 21:18

Ależ o czym tu dyskutować, Pudelek to modelowy wyborca PO, ale że teraz głosować na nią to obciach, więc da głos partyjce Balcerka i jego asystenta, ponton ratunkowy dla ekipy postkomorowskiej itp.
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-13, 21:32

Pudelek pisze:część partii nie jest na pasku kk, nie wszystkie chcą nieustannego finansowania państwowych molochów


Tyle, że te bez "paska kk" są jak najbardziej czerwone gospodarczo.
Więc nie ma bata byś znalazł partię, która spełnia WSZYSTKIE 3 kryteria :D

Pudelek pisze:Korwin proponuje de facto likwidację państwa, nie dając prawie nic w zamian, więc niezbyt to mnie interesuje.


Państwo, które zajmuje się bezpieczeństwem obywateli i rozsądzaniem sporów w zupełności wystarczy.
W zamian - zostanie ci w kieszeni 2/3 wypłaty. No i nikt nie będzie musiał negocjować powrotu drożdżówek do szkolnych sklepików :-o
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-13, 21:47

_Sokrates_ pisze:Tyle, że te bez "paska kk" są jak najbardziej czerwone gospodarczo.

czerwone może nie, ale różowe większość faktycznie tak... Mógłbym zagłosować na Nowoczesną. Program gospodarczy bynajmniej nie jest czerwony, na pasku kk (jeszcze) nie jest. Ale za dużo tam ludzi z PO i różnych cwaniaczków, którzy nagle okazali się liberałami.

_Sokrates_ pisze:Państwo, które zajmuje się bezpieczeństwem obywateli i rozsądzaniem sporów w zupełności wystarczy.

póki co nie ma jeszcze takiego państwa na świecie, więc wolałbym nie brać udziału w korwinowskim eksperymencie jako żywa mysz ;)

_Sokrates_ pisze:W zamian - zostanie ci w kieszeni 2/3 wypłaty.

przy mojej pensji różnica, która by powstała dzięki likwidacja państwa, na wiele by nie starczyła ;) Zakładając, że ta róznica rzeczywiście by powstała, bo mam jakieś przeczucia, że to co do tej pory przeżera skarbówka to w większości przytuliliby pracodawcy. No bo kto im zabroni, jeśli nic nie będzie tego regulować? Wolny rynek? Konkurencja? Teoretycznie mamy to i dzisiaj, a nie przeszkadza to całym grupom płacić na granicy egzystencji...
Ostatnio zmieniony 2015-10-13, 21:49 przez Pudelek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-13, 21:58

Pudelek pisze:No bo kto im zabroni, jeśli nic nie będzie tego regulować?


A kto tobie broni zostać pracodawcą?
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-13, 21:59

A czy teraz ktoś broni ludziom zostawać pracodawcą i zarabiać miliony?
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-13, 22:04

Pudelek pisze:A czy teraz ktoś broni ludziom zostawać pracodawcą i zarabiać miliony?


No właśnie...
Wiem, że nic nie wiem.
Vision

Postautor: Vision » 2015-10-13, 22:25

Ostatnio zmieniony 2015-10-13, 22:31 przez Vision, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-10-13, 22:27

Szkoda pisać, SB nadal rządzi...
Ostatnio zmieniony 2015-10-13, 23:26 przez ceper, łącznie zmieniany 2 razy.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-13, 22:31

Vision pisze:http://polskaniepodlegla....kazami-do-mekki

Takie tam... ze Szwecji.

podejrzewam, że gdyby biskup nie była lesbijką, to by nie było takiego wielkiego halo ;) A najwyraźniej musi to mieć znaczenie, skoro umieścili to od razu w tytule...
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości