a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-22, 23:34

buba pisze:Obrazek


nie wiedziałem że forma ślubu rodziców tak determinuje do wyboru konkretnej partii :D
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6187
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-10-22, 23:51

Pudelek pisze:
buba pisze:Obrazek


nie wiedziałem że forma ślubu rodziców tak determinuje do wyboru konkretnej partii :D


Na ta prawa strone obrazka trochu im braklo pomyslu- ale cala lewa i srodkowa jest wedlug mnie super! :D
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-10-23, 08:04

Obrazek świetny :)
Czyli Buba głosuje na PSL :lol
No i ślub kościelny rodziców , daje w przyszłości możliwość większego wyboru , pamiętajcie o tym "wolnozwiązkowcy" :D
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-10-23, 10:32

Krzyś66 pisze:Obrazek świetny :)
Czyli Buba głosuje na PSL :lol
No i ślub kościelny rodziców , daje w przyszłości możliwość większego wyboru , pamiętajcie o tym "wolnozwiązkowcy" :D


Mi się o dziwo udało trafić w swoje faktyczne preferencje.
Moim synom też :)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-10-23, 13:24

Razem czy zjednoczenie?
Pierwsze pytanie nie powinno zawierać słowa "za" i już wiadomo, że inne partie łapią pozostałych wyborców, którzy nie są młodzi /nie czują się młodo/, czyli wszelkie przypadki sklerozy, moherów, "rodzinę na swoim", "by żyło się lepiej" oraz tych, co nie zauważyli upływu czasu i nadal żyją w PRL.
Kto nie pójdzie na wybory, ten nie ma prawa narzekać. Pomijam inny logiczny aspekt, że siła głosu wyborczego powinna być proporcjonalna do zapłaconych podatków z ostatnich 4 lat (lub 5 w przypadku wyborów prezydenckich). Ci, co nie płacą podatków, nie mają praw wyborczych.
Polecam film, na którego premierze nie miałem okazji być w stolicy:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jwlv22PNBkE[/youtube]
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6187
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-10-23, 13:26

Krzyś66 pisze:Czyli Buba głosuje na PSL :lol


Niedoprecyzowali! Bo ja lubie takie:

Obrazek

a takie nie...

Obrazek

Zreszta pewnie jakbym byla rolnikiem to chetniej byl glosowala na dawnego Leppera niz na PSL :P
Ostatnio zmieniony 2015-10-23, 13:27 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"



na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-23, 14:29

to by się zgadzało, gdyż Lepper był rusofilem (a według niektórych wręcz człowiekiem wschodnich służb) ;) powinni tam rozdzielić na stare i nowe traktory :P

Choć akurat nie sądzę, aby Lepper jeździł takim starym rzęchem :)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-23, 15:05

Wczoraj znalazłem taki oto plakacik - już wiemy czemu w Polsce jest źle :D

Obrazek

Zarzuty o niszczenie ruchów patriotycznych, gender i brak polityki historycznej nie pozostawiają złudzeń kto wykonał ową kserówkę, natomiast mnie najbardziej rozbawił mnie punkt oskarżający PO o skłócanie społeczeństwa :lol

Na ulicy facet wręczył mi bardzo podobną ulotkę, a tam oskarżano PO m.in. o to, że są winni 7 tysiącom samobójstw rocznie... dziwne, że nie ma zarzutów o suszę, choć przecież kiedyś PiS sugerował, że te dymy za samolotami to są specjalne substancje zatruwające polskich patriotów ;)

A całość różnych wypocin wyborczych tutaj:
https://picasaweb.google.com/1103445063 ... asWyborow#
Ostatnio zmieniony 2015-10-23, 15:12 przez Pudelek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-23, 15:52

Reprezentacja Polski świętowała awans na Euro 2016 we Francji. Po wygranym meczu z Irlandią piłkarze i sztab kadry celebrowali sukces, pijąc szampana na murawie Stadionu Narodowego. Jak informuje "Super Express", do stołecznej policji wpłynęło zawiadomienie na Lewandowskiego!
Do komendy rejonowej w Warszawie wpłynęło zawiadomienie na kapitana reprezentacji Polski. Ktoś postanowił zgłosić, że Robert Lewandowski pił alkohol w miejscu publicznym, a takim jest Stadion Narodowy w Warszawie. Wszystko działo się po końcowym gwizdku w meczu Polska - Irlandia, kiedy biało-czerwoni świętowali awans na Euro 2016 we Francji.

Potwierdzam, że do naszej komendy wpłynęło takie zgłoszenie. W tej chwili trwa postępowanie wyjaśniające - mówi z rozmowie z "Super Expressem" komisarz Joanna Węgrzyniak z komendy rejonowej policji.


Polska - stan umysłu.
:lol

PS>widać składający zawiadomienie nie wiedział, że w Polsce nie ma zakazu picia w miejscach publicznych. Ciekawe wyborca jakiej to partii? :lol
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-10-23, 17:03

Zgłoszenie nie dotyczyło miejsca publicznego a imprezy masowej.
Jak wszystkim wiadomo, wnoszenie napojów alkoholowych na imprezę masową jest zabronione. ;)
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5774
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2015-10-23, 18:06

Widziałem jak Lewy wchodził na boisko i jestem pewny, ze nic nie wnosił. Alkohol wniósł ktoś inny i podsunął Lewemu. Trzeba ukarać tego co wnosił!
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-10-23, 18:32

sprocket73 pisze:Widziałem jak Lewy wchodził na boisko i jestem pewny, ze nic nie wnosił. Alkohol wniósł ktoś inny i podsunął Lewemu. Trzeba ukarać tego co wnosił!
Ja się mogę przyznać,za niewielką opłatą. :usm
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-23, 19:03

Vlado pisze:Jak wszystkim wiadomo, wnoszenie napojów alkoholowych na imprezę masową jest zabronione. ;)


a czy czasem na tej imprezie masowej nie sprzedawano alkoholu kibicom? Poza tym - kiedy kończy się impreza masowa? Lewy pił już po oficjalnym zakończeniu meczu :)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-24, 08:56

Pudelek pisze:Ciekawe wyborca jakiej to partii? :lol


Tego raczej się nie dowiemy. Wiemy za to na pewno, że jest maksymalnym durniem.
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Tatrzański urwis
Posty: 1405
Rejestracja: 2013-07-07, 12:17
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Tatrzański urwis » 2015-10-24, 09:49

_Sokrates_ pisze: Wiemy za to na pewno, że jest maksymalnym durniem.
I wrogiem alkoholu , jedna osoba przychodzi mi na myśl ale na razie nie będę głośno mówił bo nie mam na to dowodów ;) . A tak poza tym skąd wiadomo że Lewy pił napój alkoholowy? Mógł to być szampan bez alko . No chyba że po meczu Robert został sprawdzony alkomatem :) .
Ostatnio zmieniony 2015-10-24, 09:56 przez Tatrzański urwis, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości