a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-26, 17:45

gdyby za jakiś czas notowania PiSu zaczęły spadać to na miejscu prezydenta nie wybierałbym się w zagraniczne podróże samolotem...
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-10-26, 18:05

Pudelek pisze:gdyby za jakiś czas notowania PiSu zaczęły spadać to na miejscu prezydenta nie wybierałbym się w zagraniczne podróże samolotem...
:hah3 :hah3 :hah3
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6187
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-10-26, 19:01

Krzyś66 pisze: oj zdziwią się jak KK i jego moherowe szwadrony nabiorą wiatru w żagle :-)


R0BERT pisze:Na szczęście czuwa nad nami Matka Unia, podeśle świeckich i nowoczesnych islamistów, którzy nie dopuszczą do panoszenia się ekstremistów katolickich.


Dobromił pisze:A czym się oni różnia w podejściu do "niewierzących" ? :) No dobra, ekstremiści katoliccy jeszcze nie maja przyzwolenia społecznego na dekapitację.


Nie slyszalam tez (poki co) aby jakas babcia w bereciku rozerwala sie granatem w metrze czy sklepie w imie ojca dyrektora albo Matki Boskiej.

Nie rozumiem tez skad w Polsce bierze sie taki paniczny lęk przed KK. A z drugiej strony brak niecheci do islamu ktory wydaje sie bardziej fanatyczny i zacofany w pogladach i zwyczajach. Babcia na kleczniku z rozancem jest czyms strasznym i niepozadanym w spoleczenstwie a budowa meczetow i czadory na ulicy sa juz super bo to multikulti a to takie nowoczesne.. Jakos widze duza niekonsekwencje.

Ja ogolnie nie lubie zakazow i cenie sobie wolnosc. Ale jakos nigdy w moim zyciu nie spotkalam sie z zakazami komplikujacymi mi zycie ktore by szly ze strony organizacji koscielnych. No chyba ze zakaz robienia zdjec w kosciele :lol Z ciekaowsci zapytam- jak myslicie w czym rozzuchwalony KK moglby mi uprzykrzyc zycie? Moze po prostu jestem nieswiadoma? Ze nie bede mogla rozbic namiotu w lesie jak nie pojde do spowiedzi dwa razy do roku? :lol
Ostatnio zmieniony 2015-10-26, 19:06 przez buba, łącznie zmieniany 3 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-10-26, 19:27

Dobromił pisze:ROBERT, Chłopcze, wracaj do stolika ! Rączki przed siebie ! Bądź grzeczny !


Zobaczymy, karłowaty trollu o twarzy bezmózga, czy mi to powiesz w twarz, niedługo będziesz miał okazję.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2015-10-26, 19:40

Takie coś krąży po necie. Czy na długo to będzie tylko żart? Przecież te debile są nieobliczalne.

Kupiłem różaniec i obraz z Papieżem,
Zamknąłem konto na X - Hamsterze.
Świerszczyki wszystkie powyrzucałem.
Znajomych gejów z Fejsa pognałem.
Tak jak lewaków i koleżanki,
które przyznały się do skrobanki.
Ta co z invitro ma dwójkę dzieci,
Nim skończę pisać - też z hukiem wyleci!
Na TEFAŁENA blokadę włączyłem.
Wszystkie kondomy podziurawiłem.
Donos złożyłem, tak jakoś z rozmachu,
na kumpla, który śmiał się z Zamachu.
Bezczelny skurwiel, kutas żałosny,
Bronił Putina i winił sosny.
Prenumeratę kupiłem Frondy.
Jestem gotowy na nowe rządy!
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-10-26, 19:49

buba pisze:
Ja ogolnie nie lubie zakazow i cenie sobie wolnosc. Ale jakos nigdy w moim zyciu nie spotkalam sie z zakazami komplikujacymi mi zycie ktore by szly ze strony organizacji koscielnych. No chyba ze zakaz robienia zdjec w kosciele :lol Z ciekaowsci zapytam- jak myslicie w czym rozzuchwalony KK moglby mi uprzykrzyc zycie? Moze po prostu jestem nieswiadoma? Ze nie bede mogla rozbic namiotu w lesie jak nie pojde do spowiedzi dwa razy do roku? :lol


Ja się tego wcale nie obawiam.

Obawiam się natomiast zapaści gospodarczej, no bo niby skąd wziąć kasę na realizację tych wszystkich obietnic ?
Awatar użytkownika
Basia Z.
Posty: 3550
Rejestracja: 2013-09-06, 22:41
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: Basia Z. » 2015-10-26, 19:51

R0BERT pisze:
Dobromił pisze:ROBERT, Chłopcze, wracaj do stolika ! Rączki przed siebie ! Bądź grzeczny !


Zobaczymy, karłowaty trollu o twarzy bezmózga, czy mi to powiesz w twarz, niedługo będziesz miał okazję.


Brawo ROBERCIE - moje uznanie za grzeczność i kulturę wypowiedzi !

Jakże charakterystyczną dla zwolenników PiS.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-10-26, 19:58

ROBERT, nie możesz najeżdżać na kolegę Dobromiła z racji niższego wzrostu czy braku urody w porównaniu do modowej blogerki. To nie jego wina, że natura okazała się okrutna jak wczoraj wyborcy /sondażowe wyniki/ dla elit :)
Przecież nie mogą być tu wszyscy rozczarowani jak ja: przez 25 lat moje głosy szły na marne, to jakieś fatum :(
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-26, 19:59

Basia Z. pisze:Jakże charakterystyczną dla zwolenników PiS.

...oraz pobożnych katolików ;)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-26, 19:59

Majka pisze:Przecież te debile są nieobliczalne.


Moje uznanie za grzeczność i kulturę wypowiedzi.

Jakże charakterystyczną dla przeciwników PiS :D
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2015-10-26, 20:07

_Sokrates_ pisze:
Majka pisze:Przecież te debile są nieobliczalne.


Moje uznanie za grzeczność i kulturę wypowiedzi.

Jakże charakterystyczną dla przeciwników PiS :D


Ale ja nie ubliżyłam nikomu z rozmówców. Wyraziłam tylko swoje zdanie na temat partii, której nie znoszę i nie toleruję. Przyznaję ,że w sposób niezbyt kulturalny. Zamiast debile może być pacjenci szpitala w Tworkach. :lol
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-26, 20:10

to się może zgadzać, w psychiatrykach zawsze wygrywało PiS. Za to w więzieniach PO - ciekawe czy tym razem PiS podbiło też pierdle? :D
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-26, 20:12

Vlado pisze:Mimo iż nie jestem ich wyborcą, uważam, że lewica powinna mieć swoje miejsce w parlamencie.


Ależ przecież ma i to większość :-o
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-10-26, 21:21

Basia Z. pisze:moje uznanie za grzeczność i kulturę wypowiedzi !

W tej materii od stu lat nic się nie zmieniło ;)

Julian Tuwim pisze:Na pewnego endeka co na mnie szczeka

Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci przytyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet "pies cię jebał"
Bo to mezalians byłby dla psa.


Pudelek pisze:przecież ma miejsce w parlamencie! PiS to jest typowa lewica, jeśli chodzi o gospodarkę.
_Sokrates_ pisze:Ależ przecież ma i to większość :-o

A wydawało mi się, że jesteście na tyle inteligentnymi chłopcami, żeby domyślić się, że piszę o lewicy obyczajowej.

Basia Z. pisze:spośród moich znajomych - kilkunastu wyborców "Razem" (nawet dwójka znajomych kandydowała)

Adrian Che Guevara ze swoją charyzmą ma spore szanse na stworzenie pierwszej liczącej się, nie postkomunistycznej formacji lewicowej, czego mimo wszystko mu życzę;)
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-26, 21:38

Vlado pisze:A wydawało mi się, że jesteście na tyle inteligentnymi chłopcami, żeby domyślić się, że piszę o lewicy obyczajowej.


Lewica obyczajowa też jest - ot choćby takie PO :-o
Wiem, że nic nie wiem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości