a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-11-19, 15:09

Pozdrowienia dla elektoratu Bula Komorowskiego. Ale to w sumie żadna nowość, pewnie nawet nic zdrożnego dla betonu peowskiego.

http://fakty.interia.pl/polska/news-rap ... Id,1924774
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-11-19, 15:10

a co tam Robert w górach? Byłeś kiedyś, czy Wolaków nie wpuszczają, bo boją się, że od razu zaśmiecą okolicę? :)

Zachęcam do jakiejś relacji, w końcu niedawno postulowałeś zamknięcie tematów polityczno-religijnych, to daj przykład :)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-11-19, 17:07

Jeszcze ktoś z elektoratu Bula chce zabrać głos ? Czy tylko samotny skowyt powyższego indywiduum się rozlegnie w tym bulesnym temacie ?

Relacji nie będzie, szlakami nie łażę, jeszcze by jakiś kundel się tam potem pałętał. Kapliczki niszczył, albo mazał po skałach napisy PZPR.
Ostatnio zmieniony 2015-11-19, 17:07 przez R0BERT, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-11-19, 17:10

ci z PZPR przynajmniej umieli poprawnie zaśpiewać hymn :-o
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-11-19, 17:29

Słyszałem że partie polityczne (wszystkie, żeby nie było że tylko jedna) opłacają ludzi by Ci na forach, w komentarzach na wszelakich portalach itp. uprawiali ich propagandę, ot tacy spamerzy polityczni.
Najwyraźniej widać to na forach tematycznych, gdzie owi spamerzy pojawiają się tylko w tematach dot. polityki omijając wszelkie inne tematy.
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-11-19, 20:08

Jak już pisałem w odpowiednim wątku, forum tematyczne nie powinno zawierać treści politycznych i religijnych, to nie prowadzi do niczego dobrego.

Niechby nawet był dział w stylu hyde park, skoro są osobnicy mający problem z obsługą netu i znalezieniem forów o polityce, ale w działach o górach debilne teksty btonów, kundelków czy gnoma, powinny lecieć od razu w kosmos.

Więc Piotrku, najwyraźniej fanie byłego prezia, złodziejaszka, mylisz się głęboko, oczywiście nie oczekuję przeprosin, dodam jeszcze, że możesz liczyć na moją dalszą propagandę :P .
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-11-19, 20:19

Ale skąd wniosek żem fan byłego prezia, bo Ci nie wtóruję na każdym kroku ? (pytanie retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi ;) )

Jak już pisałem w odpowiednim wątku, forum tematyczne nie powinno zawierać treści politycznych i religijnych, to nie prowadzi do niczego dobrego.


No ale wtedy, gdyby usuwać takie treści, pewnie byś się tu na forum nie pokazał. Bo o czym byś się wypowiadał...
A nawet zakłądając, że byś się wypowiadał w temacie górskim, to nie widzę przeciwwskazań byś i teraz to robił. Ludzie tu, wyobraź sobie, mają jednak różne poglądy i nie przeszkadza im zarówno o nich mówić i spierać się, jak i rozmawiać o górach, wstawiać relacje itp. Chyba normalne przy zdrowym podejściu do siebie nawzajem.
Z resztą to nie jest zbyt eleganckie, by zrywać z kimś kontakt, nie rozmawiać, wypiąć się tylko dlatego że ma inne poglądy.
W każdym razie ja musiałbym się rozwieść tak podchodząc do sprawy :D
Ostatnio zmieniony 2015-11-19, 20:21 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
R0BERT
Posty: 279
Rejestracja: 2015-02-09, 18:24
Lokalizacja: Śląsk, ten wyżej.

Postautor: R0BERT » 2015-11-19, 20:28

Oczywiście masz dużo racji. O górach mógłbym pogadać, ale już za stary jestem na chwalenie się, że piłem piwo gdzieś tam, czasem jakąś fotkę wrzuciłem, ale już mi się nie chce. Typki wyżej wymienione, powodują, że to forum sporo traci.

Jednak nie o nas temat, więc proponuję skupić się na głównym wątku, bo przecież nie uciekasz od tematu, prawda ?
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10966
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-11-19, 20:38

O tematu w tym wątku?. Za dużo się w nim nie udzielam a zwiększyć aktywności nie zamierzam.

Co do relacji to nie ma na forum wymogu pisania o piciu piwa, można bez konsekwencji ominąć ten temat. :-)
Vision

Postautor: Vision » 2015-11-19, 21:39

Nie jest źle, jeszcze tylko 3 strony i setka nam pyknie w tym temacie. ;)
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-11-19, 22:42

R0BERT pisze:Jak już pisałem w odpowiednim wątku, forum tematyczne nie powinno zawierać treści politycznych i religijnych, to nie prowadzi do niczego dobrego.

Niechby nawet był dział w stylu hyde park, skoro są osobnicy mający problem z obsługą netu i znalezieniem forów o polityce,

ale w działach o górach debilne teksty btonów, kundelków czy gnoma, powinny lecieć od razu w kosmos.


Forów o tematyce górskiej jest na pęczki i są takie gdzie ww tematy są zakazane czyżbyś o tym nie wiedział :o-o , niesamowite .
A drugi akapit ... cóż za autoironia , brawo !
Trzeci akapit , pełna zgoda , powinno się zezwalać wyłącznie na publikację tekstów wielbiących nowych bolszewików zaczynających swe rządy z przytupem , że hej .
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2015-11-19, 23:15

Za parę miesięcy wszystko ucichnie, kiedy w zgodzie z (nowym) prawem i (nową) sprawiedliwością partia rządząca położy łapę na mediach.

Trochę mnie bawi ten cały nakręcony lęk przed terroryzmem i zamachami w sytuacji, kiedy naród dobrowolnie oddał w ręce terrorystów i zamachowców władzę.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-11-19, 23:35

nie przesadzaj, jeszcze się żaden PiSowiec przed np. burdelem nie wysadził, a chętnie bym na to popatrzył ;)

może Robert jest chętny? :D

Krzyś66 pisze:Trzeci akapit , pełna zgoda , powinno się zezwalać wyłącznie na publikację tekstów wielbiących nowych bolszewików zaczynających swe rządy z przytupem , że hej .

np. temat o Bieszczadach, ale obowiązkowo co kilka zdań trzeba napisać, że piękne widoki to zasługa PiS, a chmury to wina PO :-o
Ostatnio zmieniony 2015-11-19, 23:36 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
bluejeans

Postautor: bluejeans » 2015-11-20, 00:00

Pudelek pisze:wysadził
Ta, to zjawisko jest tak powszechne w Polsce, że strach wyjść z domu. ISIS się nas bardzo obawia, bo stanowimy dla niego śmiertelne zagrożenie.

Abstrahując, ciekawe, czy wiedzą, gdzie na mapie leży Polska, o ile oczywiście w ogóle o niej słyszeli ;>
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8420
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-11-20, 00:05

myślę, że wiedzą, biorąc pod uwagę, że przez ich szeregi przewinęła się już pewna grupa Polaków... poza tym można podejrzewać ich o wszystko, ale nie o brak inteligencji - na razie wszystko co robią jest doskonale zaprogramowane i przemyślane...
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości