Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy społecznościowe

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-27, 15:22

buba pisze:Polskie obozy koncentracyjne juz byly - teraz sie okaze ze to Polska jest kolebka faszyzmu! :lol


Przypominam, że za "polski obóz koncentracyjny" uchodzi Miejsce Odosobnienia w Berezie Kartuskiej gdzie sanacja trzymała między innymi swoich przeciwników politycznych :-o

buba pisze:To ze jakis historyk jest "zagraniczny" to go jeszcze nie nobilituje.


Pełna zgoda. Co nie zmienia faktu, że Piłsudskiemu i sanacji blisko do faszystowskiego Tutto nello Stato, niente al di fuori dello Stato, nulla contro lo Stato („Wszystko w Państwie, nic poza Państwem, nic przeciw Państwu”).
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2016-12-27, 15:34

_Sokrates_ pisze:Przez niektórych historyków (zwłaszcza zagranicznych) Piłsudski definiowany jest jako faszysta a sanacja określana jest jako reżim faszystowski. Tak tylko przypominam.


Widzę, że niektórzy w dalszym ciągu przechowują ( i czytają) - 10 tomów historii.
http://tezeusz.pl/204991,akademia-nauk- ... -2-10.html
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-27, 16:07

telefon 110 pisze:Widzę, że niektórzy w dalszym ciągu przechowują ( i czytają) - 10 tomów historii.


Plwam na takie argumenta.
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2016-12-27, 16:19

_Sokrates_ pisze:
telefon 110 pisze:Widzę, że niektórzy w dalszym ciągu przechowują ( i czytają) - 10 tomów historii.


Plwam na takie argumenta.



????

Jeśli masz to nie wyrzucaj bezrefleksyjnie na śmietnik.

Potraktuj jako lokatę kapitału.

To 20 kg papieru kredowego.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-27, 16:27

telefon 110 pisze:????


Jak nie kumasz to już nie mój problem.
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2016-12-27, 22:31

i Wolf zniknął!


Mimo wszystko szkoda.
Zawiedziony jednak jestem tym ruchem, brakiem oddzielenia kwestii światopoglądowych od pozostałych.
Zawsze wydawało mi się, że że różnice poglądów nie powinny mieć wpływu pozostałe tematy w kontaktach, tzn. że jak nie zgadzam się z poglądami pani X nt polityki to nie oznacza, że już o górach czy na inne tematy pogadać nie możemy.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12319
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2016-12-27, 23:10

Niemniej zawdzięczamy mu spory wzrost ruchu na GBG. :) Szkoda, że się poddał. Ale zaczął fajnie.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2016-12-28, 07:07

Piotrek pisze:
i Wolf zniknął!


Mimo wszystko szkoda.
Zawiedziony jednak jestem tym ruchem, brakiem oddzielenia kwestii światopoglądowych od pozostałych.
Zawsze wydawało mi się, że że różnice poglądów nie powinny mieć wpływu pozostałe tematy w kontaktach, tzn. że jak nie zgadzam się z poglądami pani X nt polityki to nie oznacza, że już o górach czy na inne tematy pogadać nie możemy.


A różnice poziomów ? :zso :D
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-31, 06:53

Mirek pisze:
Pudelek pisze:i Wolf zniknął!

Szkoda i piszę to na poważnie. Kabaret był przedni :lol
Nie tylko tu pojawił się i znikł,na innych forach też był.
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-31, 06:54

Mirek pisze:Nie tylko tu pojawił się i znikł,na innych forach też był.
Nie na innych forach tylko na innym forum. Jedno inne forum gdzie sprawdzałem podatność na reklamę i punktacje podczas MŚ ale brali mnie za kogoś innego, i ok bo łatwiej mi się pracowało. Zastanów sie Mirek zanim znów walniesz "babola" I dziękuje adminowi za reaktywację "mea culpa" z rezygnacją. Tak lewakowych lewaków nigdzie indziej nie znajdę, mam nadzieję że nie będe sie tu nudził
Mirek

Postautor: Mirek » 2016-12-31, 07:00

Wolf pisze:
Mirek pisze:Nie tylko tu pojawił się i znikł,na innych forach też był.
Nie na innych forach tylko na innym forum. Jedno inne forum gdzie sprawdzałem podatność na reklamę i punktacje podczas MŚ ale brali mnie za kogoś innego, i ok bo łatwiej mi się pracowało. Zastanów sie Mirek zanim znów walniesz "babola" I dziękuje adminowi za reaktywację "mea culpa" z rezygnacją. Tak lewakowych lewaków nigdzie indziej nie znajdę, mam nadzieję że nie będe sie tu nudził
Wolf to nie ty byłeś na forum Góry-Szlaki i pisałeś z takimi błędami ortogaficznymi? :usm
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2016-12-31, 07:13

Tak, to Góry-Szlaki, das stimmt ale Ty pisałeś że byłem też "na innych forach" a byłem na innym jednym a nie więcej. Ale wybaczam Ci te mnożenie, jeśli jedno piweczko w dwa dasz radę rozmnożyć :)
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
Mirek

Postautor: Mirek » 2016-12-31, 07:16

Wolf pisze:Tak, to Góry-Szlaki, das stimmt ale Ty pisałeś że byłem też "na innych forach" a byłem na innym jednym a nie więcej. Ale wybaczam Ci te mnożenie, jeśli jedno piweczko w dwa dasz radę rozmnożyć :)
No fakt, znalazłem cię tylko na tym forum,a co do mnożenia to był taki co zamieniał wodę w wino, wiec,,,,,.I widzę że z ortografią u Ciebie ok, gratuluję. :DD
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2017-01-02, 10:05

Wolf pisze:
Mirek pisze:Nie tylko tu pojawił się i znikł,na innych forach też był.
Nie na innych forach tylko na innym forum. Jedno inne forum gdzie sprawdzałem podatność na reklamę i punktacje podczas MŚ ale brali mnie za kogoś innego, i ok bo łatwiej mi się pracowało. Zastanów sie Mirek zanim znów walniesz "babola" I dziękuje adminowi za reaktywację "mea culpa" z rezygnacją. Tak lewakowych lewaków nigdzie indziej nie znajdę, mam nadzieję że nie będe sie tu nudził


Rzeknę szczerze i od serca - jesteś bardziej "radosny" od vikinga, pandy, piotra p, grubego i łysego, cepra, rOBERTA, manka i kilku innych razem wziętych. Jesteś mym idolem.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Wolf
Posty: 179
Rejestracja: 2016-12-17, 20:44
Lokalizacja: Tychy/Katowice

Postautor: Wolf » 2017-01-02, 10:27

Większość tych osób nic mi nie mówi ale dziękuje za uznanie i nazwanie mnie idolem. Postaram się udźwignąc ten zaszczyt jakim mnie obdarzyłeś. Zastanowię czy w ramach uznania dla Ciebie zmienić konto na Wolfomił.
Dobromił pisze:Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości