Zlot?

Propozycje, zaproszenia i organizacja wspólnych wycieczek i wyjazdów w góry i nie tylko.
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-06-22, 14:02

Dobromił pisze:Pamiętaj o czym Ci pisałem ...

No no.. ale by się porobiło :)
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-06-22, 14:21

buba pisze:Basia Z. napisał/a:
Co do Sudetów.
Bardzo lubię Kotlinę Kłodzką, ale dojazd tam bez samochodu obecnie graniczy z cudem.
Niedawno prowadząc wycieczkę wracałam z Kłodzka. Zapłaciłam około 60 zł a podróż trwała od 21.30 do 3 w nocy, czyli 5,5 godz.


A to sama prawda... Jak sie jedzie w mniejszej grupie to chyba tylko stop pozostaje...
Do Bielice i Bolesławowa jest problem, ale chcąc wyruszyć na szlak z Kłodzka lub uzdrowisk (Długopole, Polanica, Duszniki, Kudowa), to z przesiadką we Wrocławiu (ja mam kilka bezpośrednich, w tym nocnych) nie widzę problemu.

Nocleg w namiocie mi nie odpowiada. Co zatem ze zlotem? Pozostaje klub dżentelmena...
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6183
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-06-26, 19:55

ceper pisze:Nocleg w namiocie mi nie odpowiada


No to mozemy isc na kompromis i wybrac jakas wiate :P
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości