Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Bendoszka i Rycerzowa

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Re: Bendoszka i Rycerzowa

Postautor: Adrian » 2024-09-12, 21:27

Bardzo ładna wycieczka, widoki prawie takie jak w Jawornikach. Koncepcja fajna, choć mnie chodzi po głowie cały grzbiet od Praszywki Wielkiej, jeszcze tam nie byłem. Piękne trawy na koniec lata i zdjęcia jakieś bardziej kolorowe niż te z gór Słowenii.
Przy tej kapliczce koło Przegibka nie byłem, a bardzo ładnie się prezentuje.


Jak widać warto się tam wybrać :)

Ja przy kapliczce też byłem pierwszy raz.

Bardziej kolorowe mówisz? Mam nowy telefon, a używam telefonu do podglądu przy obróbce, to może to ?

Minus bezlusterkowca. Zrób sobie listę rzeczy do zabrania na wycieczkę, ja od dawna pakuję się na wakacje z taką listą (strasznie ułatwia pakowanie), w tamtym roku zrobiłem sobie listę na jedniodniówki. Daje to spokój mentalny ;)


Ja miałem baterię w torbie, nie wyjąłem jej wychodząc na szlak, została w aucie :lol

(no chyba że to pomarańcza sycylijska) ;)


Oooołłł jeeee :D
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 94
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Bendoszka i Rycerzowa

Postautor: _laynn » 2024-09-13, 08:54

Ostatnio pakując się już do auta, okazało się, że dwie baterie wyczerpane. Ładownie kwadransowe dało zapas energii na 3/4 wycieczki - reszta telefonem robiona :D
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Re: Bendoszka i Rycerzowa

Postautor: Adrian » 2024-09-13, 15:39

_laynn pisze:Ostatnio pakując się już do auta, okazało się, że dwie baterie wyczerpane. Ładownie kwadransowe dało zapas energii na 3/4 wycieczki - reszta telefonem robiona :D


Też bym się posiłkował telefonem, teraz już mam trochę lepszy, to może dałby radę ;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Re: Bendoszka i Rycerzowa

Postautor: Piotrek » 2024-09-14, 12:00

Tego lata miałem wrażenie, że góry są bardziej "przepalone" niż zazwyczaj. Bardziej suche, zmęczone słońcem. I wizualnie ma to też swój urok, trawy są wysokie i wyblakłe ale w otoczeniu zieleni lasu, więc jakiś kontrast jest.
Jest to jednak mało optymistyczne....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości