Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Takie ciekawostki ze świata.

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2015-10-17, 13:42

buba pisze:No wlasnie to jest bardzo ciekawe ze sporo ludzi uwazajacych sie za ateistow, wyzwolonych i nowoczesnych zalewa sie zolcia ze wscieklosci na widok krzyzy, ksiedza dyrektora czy moherowych beretow bo to zacofanie, ciemnogrod, wstyd i fuj. A fanatyczny islam i jego zasady juz jest jak najbardziej w porzadku- nie mozna nikogo dyskryminowac, wysmiewac, zabraniac jego zwyczajow. ba! trzeba wrecz go promowac bo to jest takie europejskie.. :rol


Chodzi tylko o to by rysikiem zaznaczyć swoje inicjały na stoliku w knajpie hipsterskiej.
To że jutro zginiesz ścięty przez islamski miecz bądź odstrzelisz głowę dybiącego na ciebie niczym arbuz- to jest nie istotne w tej chwili.
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-10-17, 13:45

buba pisze:No wlasnie to jest bardzo ciekawe ze sporo ludzi uwazajacych sie za ateistow, wyzwolonych i nowoczesnych zalewa sie zolcia ze wscieklosci na widok krzyzy, ksiedza dyrektora czy moherowych beretow bo to zacofanie, ciemnogrod, wstyd i fuj. A fanatyczny islam i jego zasady juz jest jak najbardziej w porzadku- nie mozna nikogo dyskryminowac, wysmiewac, zabraniac jego zwyczajow. ba! trzeba wrecz go promowac bo to jest takie europejskie.. :rol
Naprawde mam szacunek do takich ludzi jak np. Pudel ktorzy w swojej antyreligijnosci sa przynajmniej konsekwentni.

Na szczęście ani nie jestem ateistą, ani nie razi mnie krzyż;)
Ostatnio zmieniony 2015-10-17, 13:45 przez Vlado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2015-10-17, 15:15

Vlado pisze: ani nie razi mnie krzyż;)


Jesteś łaskawy.
Podziękować .
Zawsze to coś innego niż śmierć na krzyżu w Arabii Saudyjskiej. ;)
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-10-17, 15:29

telefon 110 pisze:Jesteś łaskawy;)

taaaaa... raczej Ty upierdliwy;)

Krzyś66 pisze:Ja z 29 stycznia hurrra czyli ... mogę winko , pilot i kanapa :D

A ja późnoletni, czyli demencja gwarantowana? :D
Awatar użytkownika
Tatrzański urwis
Posty: 1405
Rejestracja: 2013-07-07, 12:17
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Tatrzański urwis » 2015-10-17, 16:12

Vlado pisze:A ja późnoletni,
A ja 6 sierpień :( .
Ostatnio zmieniony 2015-10-17, 16:13 przez Tatrzański urwis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-17, 17:38

Vlado pisze:Skoro w XIX wieku mogliśmy żyć obok siebie, to co się zmieniło obecnie, propaganda komunistyczna kraju jednego narodu zrobiła swoje?


w XIX wieku muzułmanie europejscy nie bawili się w terrorystów i nie próbowali większosci narzucić poglądy religijne mniejszości.

Dziwię się, że inteligentny człowiek zadaje takie pytanie... jak pisałem - to nie narodowość obcych jest problemem, ale religia przez nich wyznawana! Nie przeszkadzają (poza jednostkami) w Polsce Chińczycy, Wietnamczycy, Ukraińcy, Białorusini itp.

Vlado pisze:Razi kogoś ten księżyc?

To Polskie Wojsko okresu międzywojennego;)

a co ma piernik do wiatraka? To jest tak jak w przypadku wypowiedzi Blue - nijak się to ma do dzisiejszego zalewu migrantów.

bluejeans pisze:Czy Ty też, tak jak Pudelek, z góry założyłeś, że uchodźcy uciekają ze swojego kraju, żeby "siedzieć na socjalu"?

to dlaczego te osoby, które nie chcą siedzieć do socjalu dziwnym trafem ciągną tylko do dwóch krajów - Niemiec i Szwecji? Przypadkowo tych, co dają najłatwiej i najwyższy socjal? Dlaczego nie chcieli się zatrzymać i próbować zostać we Włoszech, Austrii, Danii i wielu innych krajach mijanych po drodze? Pchają się tam, gdzie jest największa muzułmańska konkurencja, bo chcą aby było trudniej? :rol

PS>permanentne używanie słowa "uchodźcy" w przypadku migrantów ekonomicznych już od początku sugeruje, że dalsza wymiana zdań jest z gatunku "gadał dziad do obrazu..." :D
Czekam, aż żuli z berlińskiego Alexanderplatz zacznie się nazywać uchodźcami - w końcu oni też "uchodzili" ze swojego kraju kiedyś ;)
Ostatnio zmieniony 2015-10-17, 17:39 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2015-10-17, 18:47

[quote="Pudelek"]
to dlaczego te osoby, które nie chcą siedzieć do socjalu dziwnym trafem ciągną tylko do dwóch krajów - Niemiec i Szwecji? /quote]

Dziewczyny są tam ładne i chętnie pomagające ?
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-18, 00:33

to pierwsze zależy od gustów, aczkolwiek w turystycznych krajach muzułmańskich to chyba Słowianki cieszą się palmą pierwszeństwa najbardziej chętnych do pomocy...
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-10-19, 09:45

przeniosłem do sportu
Ostatnio zmieniony 2015-10-19, 09:48 przez Krzyś66, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vlado
Posty: 1641
Rejestracja: 2015-03-15, 16:57
Lokalizacja: Wega XXI

Postautor: Vlado » 2015-10-19, 23:04

To że świat nigdy nie będzie wege, to ja dobrze wiem. Ale najprawdopodobniej za dekadę przemysłową hodowlę zwierząt zaczną zastępować pierwsze fabryki mięsa.

Mamy już sztuczne cycki, mamy sztuczne zęby, czas na sztuczne mięso:
http://nt.interia.pl/technauka/news-szt ... Id,1906124
Mnie to przeraża, napawa obrzydzeniem, ale dla następnych pokoleń będzie to najzwyklejsza normalność. Znam osoby, którym jest wszystko jedno, byle by było smacznie.

Japończycy maja jeszcze bardziej ciekawe pomysły na rozwiązanie problemu głodu na świecie:
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,tit ... aid=615ca6

Nie wiem czy powinienem życzyć smacznego?
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-10-20, 07:16

Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2015-10-20, 14:06

Vlado pisze:Mamy już sztuczne cycki, mamy sztuczne zęby, czas na sztuczne mięso:
http://nt.interia.pl/tech...lat,nId,1906124
Mnie to przeraża, napawa obrzydzeniem, ale dla następnych pokoleń będzie to najzwyklejsza normalność. Znam osoby, którym jest wszystko jedno, byle by było smacznie.


Vlado- pierwszy twoj post promujacy wegetarianizm ktory w pelni do mnie trafia! :D widac do kazdego mozna jakos dotrzec ;) chyba wtedy tez przestane jesc mieso... Tylko czy wtedy beda jeszcze prawdziwe rosliny? :rol
Ostatnio zmieniony 2015-10-20, 14:08 przez buba, łącznie zmieniany 2 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2015-10-20, 16:10

buba pisze:Tylko czy wtedy beda jeszcze prawdziwe rosliny? :rol


To roślinę można już zabić bez wyrzutów sumienia?
W czym one gorsze od zwierząt?!

:zso
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2015-10-20, 21:22

Japończycy maja jeszcze bardziej ciekawe pomysły na rozwiązanie problemu głodu na świecie:
http://niewiarygodne.pl/k...ajticaid=615ca6


Był kiedyś taki tygodnik "Skandale", chyba jeden z pierwszych w kraju szmatławców. Pokazywano w nim różne dziwne rzeczy, n.p. ufo które Rosjanie trzymają w stodole gdzieś na odludziu.
I oczywiście było o Japończykach. Tytuł artykułu- "Japończycy piją mrożony mocz" :D
a poniżej krótki tekst dotyczący tego smakowitego zjawiska.
Ostatnio zmieniony 2015-10-20, 21:22 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2015-10-20, 22:19

_Sokrates_ pisze:To roślinę można już zabić bez wyrzutów sumienia?
W czym one gorsze od zwierząt?!


Też mnie to zawsze zastanawia, jak to jest, że tą roślinę, która widać jak rośnie, dojrzewa, kwitnie itp. potem tak można w tym garze gotować aż wre, albo świeżutko zerwaną zębami mielić aż trzeszczy. :) No i w ogóle, łamać, ciąć, zrywać, przecież to musi ją boleć. Wypływają z niej jakieś soki, coś cieknie i w ogóle, fuj... ;)
Ostatnio zmieniony 2015-10-20, 23:31 przez Vision, łącznie zmieniany 3 razy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości